Doctor Strange Easter Eggy, ktoré ste si pravdepodobne nevšimli!

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Doctor Strange Easter Eggy

Doctor Strange je už von hodnú dobu a my vám prinášame niekoľko zaujímavých zaujímavosti [A možno aj spoilerov..] o tomto filme.

1. The Living Tribunal

Mordo vo filme použil svoju zbraň, palicu žijúceho tribunálu (Staff of the Living Tribunal). Vo filme vysvetľujú, že niektorá mágia je príliš mocná na to, aby bola pokope strážená ľuďmi. Je to viac-menej pravda, i keď The Living Tribunal je charakter. The Living Tribunal je jeden z najviac badass charakterov nie len v MCU, ale v celom Marvel universe. Ak by sme zobrali tento charakter z hľadiska sily, tak z tisícov charakterov ho predbehli len 2, a to All Above One a The Beyonder.

The Living Tribunal

2. Benedict Cumberbatch bojuje sám zo sebou

Nie je to tak,ako si pravdepodobne myslíte. Je tam aj nejaká tá myšlienka, že bojuje so svojou aroganciou, no bojuje aj s niečim iným. Totižto Benedict Cumberbatch si zahral aj záporáka, nikoho väčšieho, než Dormamma.

Dormammu

3. Oko Agamottu

Oko Agamottu je jedným z infinity stones, teda kameňov nekonečna. Konkrétne tento je kameň času.

Oko Agamottu

4. Zaujímavý prípad

Moment predtým, ako sa Doctorovi Strangeovi stane tá strašná autonehoda, mu príde zaujímavý prípad. Totižto prišiel mu prípad, o nejakom vojakovi, ktorý spadol v experimentálnom obleku. A ten náš vojak by spokojne mohol byť sám War Machine po udalostiach, ktoré sa odohrali v Civil War.

War Machine

5. Master Hamir

Master Hamir, jednoruký kúzelník, spočiatku vyzerá ako Ancient One. No on je niečo ako pravá ruka Ancient One. A taktiež podľa komixu je otec Wonga. No vo filme jeho otec nie je.

Master Hamir

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -