Nový úprimný trailer vás presvedčí, že Doctor Strange je vlastne iba Iron Man na marihuane!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Čo je Úprimný Trailer?

Úprimný trailer (Honest Trailers) vznikol preto, aby v jednom krátkom videu, vtipne poukázal na chyby vo filme. Väčšinou sa jedná o nelogickosť deja, zbytočné naťahovanie filmu ale aj časté opakovanie jednotlivých slov. Tieto trailery tu existujú už nejakú dobu. Konkrétne sú to 4 roky a za ten čas, si s nimi kanál Screen Junkies vydobyl na youtube veľké meno. Momentálne majú 5,9 milióna odoberateľov a celkovo 195 honest trailerov. Screen Junkies majú samozrejme aj iné videá na svojom kanáli, ktoré určite stoja za pozretie. Tento týždeň sa spolu pozrieme na Doctor Strange Honest Trailer!

Doctor Strange Honest Trailer

Milujem Honest Trailery. Až pokiaľ si jeden z nich nepozriete, na filme nikdy takéto chyby neuvidíte. Keď sa nad tým tak zamyslíte, presne ako hovorí trailer, Doctor Strange je vlastne úplne rovnaký ako Iron Man. Dokonca oboch hrajú Sherlockovia! Taktiež je pravda, že celý film počujeme postavy rozprávať nejaké magické hatlaniny, ktorým vôbec nerozumieme. No nič, pokochajte sa sami!

Úprimný trailer tvorí youtube kanál Screen Junkies
Úprimný trailer urobil youtube kanál Screen Junkies

Pobavilo vás toto video? Sledujete prácu Screen Junkies? O svoje názory sa s nami podeľte v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah