Doctor Strange 2: Epický trailer naznačuje príchod X-Menov a iluminátov do rozbitého mnohovesmíru MCU

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nebezpečný mnohovesmír prichádza a nedá sa to už nijako zastaviť. Nový trailer k MCU filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness dorazil a s ním aj veľa tajomstiev. Ukážka vypustená na tohtoročnom Super Bowle LVI poskytla fanúšikom Marvelu naozaj nevídané dobrodružstvo naprieč paralelnými svetmi, v ktorých sa bude musieť čarodejník z New Yorku v podaní skvelého Benedicta Cumberbatcha vysporiadať s mrazivou skutočnosťou.

Kvôli jeho motaniu sa časopriestorom je mnohovesmír v ohrození. Aby sa všetko opäť dostalo do starých koľají, Strange musí požiadať o pomoc starú známu z Avengers. Wanda Maximoff (Elizabeth Olsen) zastáva v príbehu dôležitú úlohu a po udalostiach seriálu WandaVision bude tentokrát vystupovať pod jej originálnou komiksovou prezývkou Scarlet Witch. Trailer poskytuje samozrejme oveľa viac zaujímavostí, ktoré si môžeš vychutnať nižšie.

Super Bowl 2022: Nový trailer k MCU filmu Doctor Strange Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Najnovšia ukážka v sebe skrýva žánrovú mixovku. Ako sme pri charaktere Stevena Strangea zvyknutí, humor mu nikdy nebol cudzí a vtipný sarkazmus je jeho druhým menom. V tomto filme to však bude inak. Podľa toho čo môžeme vidieť v traileri, filmom koluje temná atmosféra a miestami navádza husiu kožu. Doctor Strange jednoducho vie, že urobil veľkú chybu a úsmev z tváre mu skrátka zmizol. To znamená, že okrem klasicky akčného filmu nás miestami čaká drsný horor. Už len dúfať, že táto kombinácia zaberie a dočkáme sa ďalšieho nezabudnuteľného dobrodružstva z komiksového MCU.

Okrem temnoty je v druhej časti ukážky vidieť niekoľko zaujímavých monštier a nechýba ani prefíkaný Karl Mordo (Chiwetel Ejiofor), ktorý je presvedčený o tom, že zdrojom všetkého zla je mágia. Na zastavenie mágie je preto potrebné zničiť všetkých čarodejníkov a práve Strange bude jedným z nich. Hrozieb teda nebude vôbec málo a máme sa na čo tešiť.

Novinku z dielne Marvelu zrežíroval Sam Raimi, ktorý ma na svojom komiksovom zozname aj prvú, dnes už kultovú sériu SpiderMan s Tobeym Maguirem. Po šiestich rokoch čakania od pôvodného filmu Doctor Strange tak vieme potvrdiť, že pokračovanie je v dobrých rukách. Už len si počkať na premiéru filmu, ktorá odštartuje v slovenských kinách od 5. mája 2022.

Páčil sa ti nový trailer k MCU filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -