Doctor Strange oficiálne končí v kinách, režisér Scott Derrickson je nám ako fanúšikom nesmierne vďačný

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 20 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Film Doctor Strange už je dostupný digitálne a o týždeň si ho pozriete už aj v Blu-ray formáte. Celosvetovo sa v kinách udržal od 20 októbra 2016, kedy neľútostne valcoval konkurenciu. Stal sa tak deviatym najzárobkovejším filmom MCU.

Doctor Strange teraz oficiálne končí v kinách aj vo zvyšku sveta a pripravuje sa na prechod do domácností. Režisér Scott Derrickson sa cíti neuveriteľne hrdý a je nám ako fanúšikom veľmi vďačný za úspech filmu.

Režisér sa dnes obrátil na Twitter, kde vyjadril svoju vďačnosť nadšencom Marvel filmov. Derrickson je samozrejme neuveriteľne vďačný za príležitosť natáčať dosť možno najväčší film svojej kariéry. Doctor Strange bol úspechom aj čo sa týka nezávislosti na ostatných Marvel filmov. Narozdiel od napríklad Ant-Mana, priamo nespomínal Avengerov a celkom zabudol na predošlé filmy. To iba dokazuje postoj štúdia ku tejto jedinečnej postave.

Doctor Strange Scott Derrickson
Zdroj: twitter.com

V čom bol Doctor Strange iný

Pre mnoho fanúšikov bol film skvelým odreagovaním od typických a repetitívnych Marvel snímok. Tento rozdiel je iba jasnejší, ak túto komiksovku porovnáme s ostatným, ktorých úlohou je predstaviť novú postavu. Všetky doterajšie prvé časti sa neuveriteľne podobali na prvého Iron Mana (Jon Favreau). Mocné spôsoby rozprávať príbeh vizuálnou formou Derrickson zvolil ku filmu múdro, pretože tým zaručil, že sa magický superhrdina odlíši od ostatných snímok MCU.

Rád ja a aj ostatní fanúšikovia vidíme Derricksonovu vďaku. Scott sa opäť ľuďom predviedol.

ZDROJTWITTER

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah