Doctor Strange predpovedá katastrofálnu budúcnosť v traileri na Thor: Ragnarok! Taktiež sa nám dostal lepší pohľad na veľkolepý súboj.

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 20 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Nový čínsky trailer na očakávaný film Thor: Ragnarok sa konečne dostal na internet. V ňom objavíme mnoho nových kúskov scén, vrátane častí z boja Thora proti Hele (Cate Blanchett). Zatiaľ to bol úžasný rok pre komiksové filmy, vrátane počinov od štúdia Marvel v podobe novej sólovky Spider-Man: Homecoming. Veľkého úspechu sa taktiež dočkal prvý hit DCEU, Wonder Woman, ktorá si vybojovala kladné recenzie a ohlasy divákov. Rok 2017 však ešte nie je u konca!

Thor: Ragnarok bude treťou snímkou tejto filmovej série a zároveň sedemnástym počinom v celom MCU. Ragnarok je taktiež najočakávanejším zo všetkých filmov o Thorovi, hlavne vďaka hviezdnemu hereckému obsadeniu a skvelým ukážkam. Tretí Thor sa nemá dočkať úspechu len na západe, ale aj na kľúčových východných trhoch, ako sú Čína či Japonsko. O tomto fakte už od začiatku svedčí živá a farebná marketingová kampaň. Marvel dobre vie, čo robí, a práve preto teraz vydal nový medzinárodný trailer, ktorý je priamo mierený na čínskych divákov:

Najnovšia ukážka na film ešte viac poukazuje na očakávanú účasť kolegu Doctora Strangea (Benedict Cumberbatch). Aj keď sme už veľa z tohto traileru videli v iných ukážkach, aj tentokrát sme sa dočkali nových vecí, ktoré môžeme študovať. Medzi najhlavnejšie časti, ktoré sme predtým nevideli, patrí lepší pohľad na prichádzajúci boj medzi Thorom a Helou na Rainbow Bridge. V novej ukážke taktiež lepšie spoznáme ohnivého démona menom Surtur.

Veľké očakávania

Pokračovanie režiséra Taiku Waititi je na ceste za omnoho lepšími hodnoteniami, aké obdržala druhá časť Thor: Temný svet. Ten totižto nedokázal priniesť zaujímavý príbeh či antagonistu, ktorý by uspokojil väčšinu fanúšikov. Zatiaľ to teda vyzerá tak, že tieto problémy sa vo farebne orientovanom retro Thorovi nevyskytnú. Samotný Boh blesku so svojimi priateľmi totižto bude musieť zastaviť Bohyňu smrti a prekaziť jej plán na ukončenie sveta. Ragnarok je taktiež veľmi očakávaným filmom z podstatnejšieho dôvodu – pôjde o jednu z posledných sóloviek, ktoré k nám prídu pred veľkolepými Avengers: Infinity War (2018). Tretí Thor nám teda môžno odhalí, kde sa nachádza posledný Infinity Stone a konečne dá veci do pohybu.

Tešíte sa na tretiu sólovku Thora s podtitulom Ragnarok? Čo vravíte na extrémne farebný tón filmu, ktorý sa má zapáčiť všetkým na medzinárodnom trhu? Verdikt, či bude Thor: Ragnarok ďalšou skvelou komiksovkou štúdia Marvel dostaneme už 2. novembra.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah