Doctor Strange v seriáli Loki? Marvel odhaľuje zaujímavé prepojenie

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Konečne sa k nám dostali novinky ohľadom Disney+ seriálu Loki, ktorý nám zároveň poskytol informácie o inom nadchádzajúcom MCU projekte – Doctor Strange in the Multiverse of Madness.

Podľa slov prezidenta Marvelu, Kevina Feigeho, bude seriál Loki priamo nadväzovať na ďalšie sólové dobrodružstvo Benedicta Cumberbatcha, ktoré nám poskytne pohľad na svet po udalostiach filmu Avengers: Endgame. Stručne napísané, všetky príbehy budú niečím prepojené.

Streamovacia služba Disney+ bude uvedená na trh už zajtra (12. november) a stane sa novým domovom veľkého počtu MCU filmov. Okrem toho nebudú chýbať ani pripravované seriály, medzi ktorými sa objaví Hawkeye, The Falcon and The Winter Soldier či WandaVision.

Film Doctor Strange 2
Zdroj: artstation.com

Doctor Strange v seriáli Loki?

A ako vieme, že budú mať vyššie menované projekty určité prepojenie? Počas nedávneho rozhovoru bol Kevin Feige požiadaný o to, aby konečne odhalil novinky o prichádzajúcom seriáli Loki s Tomom Hiddlestonom a jeho prepojenie s Doctorom Strangeom. Prečítajte si, čo najvyššia hlava Marvelu odpovedala zvedavým redaktorom:

Nie som si istý, že sme takéto niečo v minulosti povedali. Ale máte pravdu, stane sa tak.

Pôvodne malo prísť prepojenie so seriálom WandaVision a herečka Elizabeth Olsen (Scarlet Witch) sa taktiež objaví v pokračovaní filmu Doctor Strange. Určité prepojenia tam samozrejme budú a vyzerá to tak, že ich bude hneď niekoľko.

To znamená, že Marvel si na svoje klenoty dáva pozor a ak chcete mať vo svete MCU prehľad, budete musieť vidieť aj všetky pripravované seriály. Sledovanie Disney+ seriálov bude teda nevyhnutným krokom pre všetkých zvedavých fanúšikov tohto nekonečného univerza.

seriál loki
Zdroj: trendsmap.com. deviantart.com

Bude zakúpenie Disney+ nevyhnutnou súčasťou našich životov? 

Samozrejme tak nemusí urobiť každý a filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness budeme chápať aj bez pozretia seriálov Loki a WandaVision. Prvý menovaný do dnešného dňa neodhalil veľa podrobností zo svojho „súkromia“.

Vieme len to, že sa tento sympatický Boh chystá na výlet časom a nasleduje udalosti spojené s krádežou Tesseractu. Ako už dobre vieme, v prítomnom čase MCU je Loki už mŕtvou legendou a tak bude veľmi zaujímavé sledovať kroky tejto postavy. Aký príbeh si pre nás tvorcovia pripravili?

Plánov je veľa a niektoré z nich Marvel konečne zrealizoval. Film Doctor Strange in Multiverse of Madness zrežíruje Scott Derrickson, ktorý sa objavil aj pri pôvodnom filme. Hlavnou zápornou postavou bude Nightmare a vychutnať si ho budeme môcť 7. mája 2021. Pokiaľ ide o seriál Loki, ten zatiaľ neprezradil svoj dátum premiéry, ale očakávaný príchod by mal byť začiatkom roku 2021.

Tešíte sa na dané Marvel projekty? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

5 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -