Najlepší Doctor Who zamieril do preďalekej galaxie! Aká bude jeho rola v Epizóde IX?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Doctor Who mieri do Star Wars epizódy IX!

Veľké Star Wars finále sa nezadržiteľne blíži a posledná epizóda sa už v plnom prúde natáča. Aj po menších začiatočných problémoch, J.J. Abrams prebral prácu po Colinovi Trevorrowi a všetko vyzerá byť na dobrej ceste. Štúdio pred pár týždňami potvrdilo, že pôjde naozaj o poslednú kapitolu v Skywalkerovej ságe a taktiež prezradilo, že uvidíme aj archívne zábery nebohej Carrie Fisher, predstaviteľky princeznej Lei.

Spolu s touto informáciou zverejnili aj oficiálny zoznam hercov, kde sme videli zopár nováčikov, no najmä návrat známych tvárí. Aj napriek oznámeniu však očividne galaxie ešte nie je naplno obsadená, keďže po týždňoch sa tu stále vynárajú noví herci, ktorí mieria do poslednej Star Wars epizódy. Minule išlo o herca Dominica Monaghana, ktorého môžete poznať z filmov Pán Prsteňov ale aj zo seriálu Lost, o ktorý sa postaral taktiež J.J. Abrams.

Herec Matt Smith sa pridáva do obsadenia Epizódy IX
Herec Matt Smith sa pridáva do obsadenia Epizódy IX; Zdroj: vanityfair.com

Najnovšie však bolo do Epizódy IX oznámené ďalšie známe herecké meno, tentoraz zo seriálu Doctor Who. Ide o herca Matta Smitha, ktorý je mnohými fanúšikmi označovaný za najlepšieho predstaviteľa Doctora Who. Zdroj, ktorý nám oznámil jeho obsadenie však pripojil ešte jednu zaujímavú informáciu a to konkrétne, že Smitha uvidíme v kľúčovej roli.

Očividne teda pôjde o dôležitú postavu a my tak môžeme začať špekulovať, koho by si mohol zahrať. Ak by sme použili rovnakú teóriu ako pri Keri Russell, mohli by sme tvrdiť, že by išlo o otca Rey. To je však naozaj len prvý odhad. Odhalenia jeho postavy sa teda dočkáme buď na nasledujúcej Star Wars Celebration, alebo v prípade že ide o naozaj veľkú a tajomnú postavu, až v decembri 2019 počas samotného filmu. Každopádne, galaxia sa obohatila o ďalšieho skvelého herca a my veríme, že aj on dopomôže k tomu, aby išlo o nezabudnuteľné finále milovanej ságy.

Ste radi, že sa Matt Smith objaví v Epizóde IX? Mali ste ho radi v seriáli Doctor Who? Akú rolu bude podľa vás hrať v nových Star Wars? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -