Pozrite si trailer na 10. sériu seriálu Doctor Who, ktorý nám predstavuje novú spoločníčku

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Doctor Who trailer na 10. sériu je tu!

Je za nami vyše rok bez nových častí seriálu Doctor Who. Je teda prirodzené, že je mnoho otázok o tom, čo prinesie nová séria. Obzvlášť preto, lebo 10. séria nám predstaví Doctorovu novú spoločníčku Bill Potts. Postavu Bill si zahrá herečka Pearl Mackie, čo už vieme. Okrem mena postavy, ktorá vyplní medzeru po Clare Oswald (Jenna Coleman) ale nepoznáme detaily osobnosti Bill a ani dobrodružstiev, na ktoré sa s Doctorom (Peter Capaldi) vydá. Ako sa ale blížime ku premiére 10. série na Jar budúceho roku, fanúšikovia sa zatiaľ môžu tešiť z jednej epizódy novej série. Čakanie nám uľahčí aj úplne nový trailer na nadchádzajúcu sériu.

Trailer si pozrite tu:

Trailer sa nám ihneď zo začiatku snaží odpovedať na pár jednoduchých otázok o Bill. Mackie zaistí predstavenie vo forme voiceoveru, ktorý nám dáva vedieť, že pracuje v jedálni. Doctora už pozná, ale zatiaľ iba ako profesora, ktorý prednáša na univerzite. Ostáva ešte mnoho nezodpovedaných otázok a nevyplnených detailov, to určite. Trailer ale poskytuje základné vysvetlenie novej spoločníčky a jej vzťahu ku Doctorovi.

Pearl Mackie a Peter Capaldi
Pearl Mackie a Peter Capaldi

Má Doctor na Zemi prácu?

Narozdiel od predošlej spoločníčky Clary po odchode Matta Smitha si Bill s Doctorom rozumejú ihneď a okamžite sa vydajú na mnoho ciest. Okrem predstavenia novej spoločníčky ale trailer na 10. sériu aj zopár otázok vytvára. Napríklad, pracuje naozaj Doctor ako profesor na univerzite? Alebo sa jedná iba o dočasnú aktivitu, ktorá nakopne novú sériu? Bolo by veľmi zaujímavé, ako by sa Doctor vysporiadal s dlhodobým pracovným pomerom na Zemi, čo by z neho vlastne spravilo Indiana Jonesa cestujúceho časom. Aj keď by bolo skvelé vidieť, ako by mal Doctor na Zemi zodpovednosti, najpravdepodobnejším dôvodom jeho novej práce je uľahčenie stretnutia s Bill a jej spoznanie.

10. séria seriálu Doctor Who vyzerá sľubne a poskytne vzrušujúci štart. Dátum premiéry je niekedy v apríli roku 2017. Tešíte sa?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -