Filmy

Film A Dog’s Purpose zrušil veľkú premiéru v Los Angeles. Bolo to kvôli bojkotu známej organizácie PETA?

Poburujúce video, ktoré sa nemalo dostať na povrch

V posledných dňoch sa na internete objavilo poburujúce video z natáčania rodinnej komédie A Dog’s Purpose, o ktorej sme dávnejšie písali. Video ukazuje ako sa člen štábu snaží dostať nemeckého ovčiaka do vody s prúdom. Malo sa jednať o scénu kde statočný pes zachráni osobu topiacu sa v rieke. Aj napriek tomu, že nemeckému ovčiakovi sa do vody vôbec nechcelo a snažil sa so všetkých síl dostať preč bol nakoniec donútený ísť do vody. Neskôr však môžeme vidieť ako sa psík začne topiť a počujeme už len kričať “Strih!”.

Oficiálne vyšetrovanie videa je stále v plnom prúde. Amblin a Universal ubezpečujú, že Psík Hercules je v poriadku a nikdy mu nebolo ublížené. Spoločnosti sľubujú, že Hercules nebol vhodený do vody násilím, ako je vidieť na videu, a že scénu nenatáčali, keď bol psík nervózny. Údajne, režisér Lasse Hallström zvolal prestávku a keď skončila, Hercules bol v poriadku. Vyzeral, že sa cíti dobre a môže pokračovať. Ľudia oslovení vo vyšetrovaní doteraz hovorili, že so psom sa na pľaci zaobchádzalo vždy humánne.

Toto video však aj tak pobúrilo milióny osôb, ochranárov zvierat a dokonca aj ľudí, ktorí na filme pracovali. Najznámejšia organizácia proti týraniu zvierat PETA vyhlásila bojkot proti filmu. K nej sa pridali tisícky ľudí na sociálnych sieťach. Film dokonca zrušil aj svoju najväčšiu premiéru v LA. Je otázne koľko ľudí sa kvôli škandálu dostaví do kina pozrieť si tento film.

About author

Milá, mladá, pekná, usmievavá :)
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár