Film A Dog’s Purpose zrušil veľkú premiéru v Los Angeles. Bolo to kvôli bojkotu známej organizácie PETA?

Nenechajte si ujsť

Nikola Mikšová
Milá, mladá, pekná, usmievavá :)

Poburujúce video, ktoré sa nemalo dostať na povrch

V posledných dňoch sa na internete objavilo poburujúce video z natáčania rodinnej komédie A Dog’s Purpose, o ktorej sme dávnejšie písali. Video ukazuje ako sa člen štábu snaží dostať nemeckého ovčiaka do vody s prúdom. Malo sa jednať o scénu kde statočný pes zachráni osobu topiacu sa v rieke. Aj napriek tomu, že nemeckému ovčiakovi sa do vody vôbec nechcelo a snažil sa so všetkých síl dostať preč bol nakoniec donútený ísť do vody. Neskôr však môžeme vidieť ako sa psík začne topiť a počujeme už len kričať “Strih!”.

Oficiálne vyšetrovanie videa je stále v plnom prúde. Amblin a Universal ubezpečujú, že Psík Hercules je v poriadku a nikdy mu nebolo ublížené. Spoločnosti sľubujú, že Hercules nebol vhodený do vody násilím, ako je vidieť na videu, a že scénu nenatáčali, keď bol psík nervózny. Údajne, režisér Lasse Hallström zvolal prestávku a keď skončila, Hercules bol v poriadku. Vyzeral, že sa cíti dobre a môže pokračovať. Ľudia oslovení vo vyšetrovaní doteraz hovorili, že so psom sa na pľaci zaobchádzalo vždy humánne.

Toto video však aj tak pobúrilo milióny osôb, ochranárov zvierat a dokonca aj ľudí, ktorí na filme pracovali. Najznámejšia organizácia proti týraniu zvierat PETA vyhlásila bojkot proti filmu. K nej sa pridali tisícky ľudí na sociálnych sieťach. Film dokonca zrušil aj svoju najväčšiu premiéru v LA. Je otázne koľko ľudí sa kvôli škandálu dostaví do kina pozrieť si tento film.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah