Dokedy sa bude natáčať film Avengers 4 a čo to pre vyvrcholenie MCU znamená?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Dokedy sa bude natáčať film Avengers 4 a čo to pre vyvrcholenie MCU znamená?

Síce na to v dnešných dňoch nie je taký dôraz, už budúci rok sa skončí jedna veľká MCU kapitola. Vravíme o filmovej sérii s najznámejšími superhrdinami od vydavateľstva Marvel. To čo totiž tento rok prišlo a nieslo názov Infinity War, bol iba začiatok veľkého konca. Avengers 4 totiž nebude len pokračovaním Infinity War ale zároveň aj uzavretím tretej Marvel fázy a veľkej 22-dielnej kapitoly s našimi starými hrdinami.

Presne tak, po Avengers 4 tu už nebudú žiadne filmy s Iron Manom ani Captainom Americom. Nastal čas pre nových hrdinov, ktorí sa nám za tých 10 rokov už stihli predstaviť. Aké filmy nás však čakajú to zatiaľ nevieme. Poznáme iba jeden, ktorým je pokračovanie Spider-Mana. Ten by mal podľa všetkého prebrať štafetu hlavného hrdinu v nesledujúcej fáze, podobne ako doteraz Iron Man. Veliteľkou nových Avengers sa však  stane Captain Marvel. Aby sme sa ale tejto budúcnosti vlastne dočkali, režiséri Russovci nám najprv musia priniesť záver starej éry.

Avengers: Infinity War fotky
Thanos sa vráti už v máji; Zdroj: reddit.com

Síce sa teda oba Avengers filmy točili spoločne a novému dielu už stačí iba dorobiť efekty a zostrihať ho, Russovci to očividne berú naozaj vážne. Film sa mal totiž dočkať ešte pár pretáčok a keďže ide o 600 miliónový projekt, efekty musia vyzerať naozaj skvelo. Koľko im teda tento mega film ešte potrvá urobiť?

Režiséri tvrdia, že ich čaká ešte veľa času v post-produkcii, ktorá vraj bude trvať celú jeseň aj zimu. Obaja dúfajú, že skončia v marci 2019, teda len niekoľko týždňov pred premiérou. Nuž, vyzerá to tak, že pôjde o rovnakú rýchlosť ako pri Infintiy War, keďže tam sa hudba dorábala len dva týždne pred premiérou. Zdá sa, že vyvrcholenie MCU bude teda naozaj veľkolepé a my sa dočkáme ďalšej udalosti, aká tu ešte nebola!

Čo hovoríte na takú dlhú post-produkciu? Myslíte, že kvalita filmu sa vyrovná rozpočtu dokopy jednej miliardy? Čo od Avengers 4 očakávate? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -