FilmyTrailery

I Am Paul Walker: Zaspomínajme si na vždy usmiateho a pozitívneho herca v prvej ukážke na jeho dokument!

Ešte späť vo februári tohto roka sme vás oboznámili o tom, že zosnulý herec Paul Walker dostane svoj vlastný dokument. Jeho názov znie jednoducho I Am Paul Walker, takže sa pridáva do série filmov ako I Am Heath Ledger, I Am Bruce Lee alebo I Am MLK Jr. Všetky tieto dokumentárne filmy spadajú pod krídla štúdia Paramount Network, ktoré práve vydalo prvý trailer k ich najnovšiemu počinu. A práve v ňom sa pozrieme na život herca známeho prevažne zo série Rýchlo a zbesilo. Od jeho tragickej smrti prešlo už 5 rokov, pričom ho zabilo to, čo bolo jeho srdcu najbližšie – Autá.

dokument o paulovi walkerovi

Zdroj: youtube.com

V dokumente I Am Paul Walker sa pozrieme späť na život vždy usmiateho a charizmatického herca. Jeho rodina sa pri tejto príležitosti vôbec po prvýkrát rozrozprávala a povedala príbehy, ktoré doteraz neuzreli svetlo sveta. Celým dokumentom nás budú sprevádzať rozhovory s ľuďmi, ktorí poznali Paula najlepšie. Ako v profesionálnej sfére, tak aj osobne. Pozrieme na jeho úspešný život pred kamerou, ale aj na jeho osobnú stránku. Jeho oddanosť ku svojej rodine, lásku ku surfovaniu a závodom. Zistíte, že Paul miloval morskú biológiu a žralokov, alebo jeho humanitárne práce na zlepšenie sveta. A čo najviac, jeho nekonečnú lásku k jeho dcérke…

O produkciu dokumentu sa postaral Derik Murray, zatiaľ čo na režisérskej stoličke sedí Adrian Buitenhuis. Ten sa v milosti postaral aj o iné časti série, ako I Am Heath Ledger alebo I Am Sam Kinison. V dokumente sa ukáže mnoho hercov zo série Rýchlo a zbesilo – Medzi ktorých patrí aj jeden z jeho najlepších kamarátov, Tyrese Gibson. Taktiež uvidíme skoro celú rodinu Walkerovcov. Film I Am Paul Walker bude premiérovať už 11. augusta na stanici Paramount Network, takže si ho určite nenechajte ujsť!

Zdroj: comingsoon.net

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Ryan Reynolds po filme Detektív Pikachu v ďalšej hernej adaptácii. O ktorú sa jedná?

  Filmy

  Filmy Matrix 4 a nový Batman môžu byť kvôli koronavírusu odložené. Máme sa báť?

  Filmy

  Hororový DC spin-off The Trench preskúma najhlbšie časti z podmorského sveta Atlantídy

  Filmy

  Avatar a séria Avengers sa vracajú do kín. Dokážu zachrániť kiná v Číne?

  Pridaj komentár