Pozrite si dvojdielny dokument The Story of Rocket League o úspešnej hre o futbale s autami

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Okrem toho, že som milovníkom filmov a seriálov, som aj gamer. O nahratých hodinách radšej pomlčím, lebo by ste si o mne mohli začať myslieť všelijaké veci. Každopádne, nedávno som začal hrať zaujímavú hru, a to Rocket League. Mám rád závody a autá, rád hrám FIFU.. a táto hra je presne kombinácia týchto dvoch vecí. Nedávno som si niečo začal zisťovať, a natrafil som na dvojdielny dokument. Ten nesie názov The Story of Rocket League, a je o vývoji a sláve tejto hry.

Youtube kanál NoClip zverejnil dvojdielny dokument o tejto hre. V tom sa pozrieme na ťažké začiatky tejto hry, a jej postupný vývin a slávu. Každý z vývojárov si kedysi robil vlastný projekt, a po ich spojení a neustálom vylepšovaní vznikla táto úžasná hra.  Všetko to začalo módom v hre Unreal Tournament 2004, a po rokoch sa hra dostala až sem. Na Steame a PS Store je veľmi obľúbenou, a hrajú sa v nej aj Esporty. V dokumente uvidíme aj problémy pri vývoji tejto hry, a následnú slávu ktorú si táto hra vydobyla.

Dokument The Story of Rocket League


ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -