OFFOstatnéVýber šéfredaktora

Chcete žiť ako Tony Stark? Jeho chata z Avengers: Endgame je na prenájom!

Kto z nás by nechcel žiť ako superhrdina? To je asi zvláštna otázka, pretože je samozrejmé, že úplne všetci by to chceli. Žiaľ, pravdepodobne nikomu z nás (teda aspoň väčšine) sa to nepodarí. Práve teraz však prichádza príležitosť, ako sa k tomu poriadne priblížiť, ak len dočasne. Dom Tonyho Starka z Avengers: Endgame je totižto na prenájom! Kde sa vlastne nachádza a aké peniaze by ste zaň vysolili?

tony stark iron man avengers: endgame i love you 3000

Zdroj: pinterest.com

Dom Tonyho Starka z Avengers: Endgame je na prenájom

Na začiatku filmu Avengers: Endgame sme videli niečo, čo čakal len málokto: smrť Thanosa. Pôvodný Šialený Titán, ktorý v Infinity War luskol prstami a vymazal polovicu života, zomrel. Pomsta však ani zďaleka hrdinom nestačila, pretože ak majú čo mstiť, znamená to, že niečo stratili. Vôbec prvýkrát tým neuspeli, čo na nich malo veľký dopad.

Každá postava sa s prehrou vyrovnávala po svojom. 5 rokov po smrti Thanosa sa napríklad taký Captain America venoval psychickej podpore tých, ktorí prežili. Black Widow šéfovala ostatným hrdinom, zatiaľ čo Hawkeye sa premenil na Ronina a vraždil kriminálnikov. Taký Bruce Banner využil svoj čas na zmierenie sa s Hulkom a Thor zapíjal a zajedal svoju depresiu.

iron man tony stark i love you 3000

Zdroj: tumblr.com

Tony Stark (Robert Downey Jr.) si obdobie piatich rokov po udalostiach Infinity War užíval po svojom. Konečne poslúchol Pepper a vzdal sa hektického a nebezpečného života superhrdinu. Založil si hrdinu a mal dcéru Morgan, pričom všetci traja si spokojne žili v pokojnom dome pri jazere. A práve do tohto domu sa teraz môžete presťahovať aj vy.

Dom Tonyho Starka z Avengers: Endgame

Zdroj: trendsmap.com

Na webe Airbnb sa objavila ponuka na prenájom domu Tonyho Starka. “Nachádza sa v strede nádhernej farmy Bouckaert…,” opisuje inzerent. Dostať sa k nemu dá polhodinovou jazdou z amerického mesta Atlanta. Samotný dom má 3 spálne a 3 kúpeľne, pričom ubytovať môže až 6 ľudí, a to za cenu $335/noc.

Tak čo, chceli by ste práve v tomto dome bývať aj vy? Alebo vám príde až príliš skromný na miliardárskeho superhrdinu? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: airbnb.com, screenrant.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  OFF

  TOP 5 tipov, ako sa vyrovnať s prvými zombíkmi v meste Wuhan a čo robiť keď prídu na Slovensko

  OFF

  Recept na strúhaný tvarohový koláč - Doprajte si sladkú odmenu

  OFF

  12 zaujímavostí o zvieratách, ktoré ste určite nevedeli

  OFF

  Pozrite si univerzitný propagačný fanfilm na motívy Avengers: Endgame a Captain Marvel

  Pridaj komentár