Prenajmite si dom zo seriálu Sex Education a spravte párty ako Otis Milburn

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Druhú sériu seriálu Sex Education od Netflixu máme za sebou a teraz nám neostáva nič iné, ako čakať na tú ďalšiu. Príbeh Otisa Milburna ostal zas a raz otvorený a ani jedna séria zatiaľ neskončila tak, ako by sme si ideálne predstavovali. To však nič nemení na tom, že nám seriál ponúka výborný scenár, talentované herecké obsadenie a hlavne pohľad na vzťahy a sexualitu, s ktorým sa mladí ľudia dokážu stotožniť.

To všetko zaobaľujú nádherné lokácie, na ktorých prebieha natáčanie. Seriál sa točí na rôznych miestach neďaleko hranice Anglicka a Walesu, ktoré vyzerajú ako vystrihnuté z rozprávky. Tento idylický život už čoskoro budete môcť prežiť aj vy.

Sex Education
Zdroj: ladbible.com

Dom zo seriálu Sex Education bude na prenájom

Jednou z najvýznamnejších lokácií je nepochybne dom Otisa a Jean Milburnovcov. Len si predstavte dať si raňajky, kávičku a poprípade aj rannú cigaretku na ich terase s výhľadom na krásnu zeleň. Herci Asa Butterfield a Gillian Anderson tam s vami síce nebudú, no už čoskoro to bude reálne.

Tento nádherný dom je totižto reálny a nejedná sa len o kulisy vytvorené špeciálne pre natáčanie. Presnejšie sa jedná o veľkú horskú chatku, ktorá sa nachádza v dedinke Symonds Yat. Tá leží v srdci údolia Wye Valley v anglickom Herefordshire. Chata má päť spální a už čoskoro bude dostupná na prenájom ako ideálny prázdninový domček.

Sex Education
Zdroj: independent.co.uk

Jej majiteľ Stuart Morgan prezradil portálu LADbible, že ešte pred sprístupnením verejnosti potrebuje chata trochu údržby. Nám na rozum neprichádza žiaden lepší údržbár ako Jakob Nyman, ktorý má s domom už nejaké tie skúsenosti. Majiteľ v tejto horskej chatke pôvodne býval, neskôr bola dostupná ako prázdninová chatka na prenájom a nakoniec sa v ňom zabývali nájomníci.

Teraz budú jej dvere opäť otvorené verejnosti a dostupná by mala byť už na Veľkú noc. Majiteľovi sa už ohľadom možnosti prenájmu ozvali stovky ľudí z celého sveta, pretože seriál Sex Education toto miesto mimoriadne preslávil.

Sex Education
Zdroj: twitter.com

Oficiálna stránka chatky „The Chalet“ hovorí, že ide o storočnú nórsku drevenú stavbu. Neďaleko nej sa vraj nachádza aj úžasná krčma s názvom The Saracens Head, kanoe, možnosť horolezectva a samozrejme aj turistiky. Jednoducho všetko, čo potrebujete pre nádherné letné prázdniny strávené objavovaním údolia Wye Valley a Forest of Dean.

Toto naozaj znie ako idylická dovolenka. Taktiež si v nej vieme predstaviť aj usporiadanie obrovskej párty, ktorú spravil Otis v druhej sérii seriálu. A kto vie, možno sa vám tiež podarí dostať do postele to najkrajšie dievča na celej párty, podobne ako sa to podarilo Otisovi.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Nezabudnite si pozrieť oficiálny Instagram tohto nádherného miesta. Tak čo, chceli by ste ho navštíviť?

Zdroj: ladbible.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -