Hviezda z Pána Prsteňov a Nezvestných sa objaví v Star Wars epizóde IX!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Hviezda z Pána Prsteňov a Nezvestných sa objaví v Star Wars epizóde IX!

Síce sa oficiálny zoznam hercov pre veľké finále Star Wars ságy oznámil už pred pár týždňami, očividne tu ešte stále sú postavy, ktoré neboli obsadené. Očakávaná Epizóda IX totižto už niekoľko dní v plnom prúde natáča a nám neostáva nič iné, ako už len čakať na nové informácie a fotky z projektu. Vzhľadom na to, že pôjde o technologicky náročný film, natáčanie bude trvať až do februára budúceho roku.

Taktiež očakávame, že v tej dobe by sme mohli dostať prvú ochutnávku v podobe krátkej ukážky, podobne ako to bolo pri siedmej epizóde. O film sa teda stará J.J. Abrams, ktorý stojí za veľmi úspešnými projektami ako Star Trek, Mission: Impossible 3, seriál Nezvestní a v neposlednom rade aj za siedmou Star Wars epizódou, Sila sa prebúdza.

J.J. sa teda väčšinou spolieha na hercov, ktorým verí a s ktorými má už nejaké skúsenosti. Preto ani nebolo prekvapením, keď sa do Epizódy IX pridala herečka Keri Russell, s ktorou už mnohokrát spolupracoval. Inak to teda nebude ani teraz, keďže do projektu sa pridáva ešte jedno herecké meno a to Dominic Monaghan.

Monaghan s ním spolupracoval na celosvetovom seriálovom fenoméne Lost (Nezvestní), kde si zahral rolu Charlieho Pacea. Mnohí ho však budete poznať z legendárnych filmov Pán Prsteňov, kde si zahral hobita Chicholma Brandylena. Akú rolu si teda strihne vo veľkom Star Wars finále netušíme, no sme veľmi radi, že v nej uvidíme ďalšiu známu tvár.

Máte radi tohto herca? Ste radi, že si zopakuje spoluprácu s J.J. Abramsom v poslednej Star Wars epizóde? Myslíte, že bude jeho rola patriť medzi dôležité? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -