Ako Donald Glover oslavoval jeho obsadenie vo filme Solo do role Landa Calrissiana?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Herec, hudobník, scenárista, komik, producent a dokonca aj režisér. Tieto všetky slová vystihujú osobnosť Donalda Glovera, ktorého možno poznáte aj pod jeho pseudonymom Childish Gambino. Jeho tvár ste mohli vidieť napríklad vo filme Spider-Man: Návrat domov, v ktorom hrá postavu Prawlera (Určite ho v budúcnosti ešte uvidíme). Ako Herec, režisér, scenárista a producent riadi aj úspešný seriál Atlanta, ktorý aktuálne vysiela druhú sériu. V hudobnej kariére naposledy vydal album „Awaken, My Love!“ s celosvetovo známou piesňou Redbone. A kde ho uvidíme/započujeme najbližšie? Budúci rok sa postará o dabing hraného filmu Leví kráľ, v ktorom stvárni Simbu. Už o mesiac ho však uvidíme po boku legendárneho Hana Sola

Donald Glover
Zdroj: hollywoodreporter.com

Donald Glover ako Lando Calrissian!

Ako už určite viete, 24. mája sa dočkáme ďalšieho spin-offu zo sveta Star Wars. Presnejšie pôjde o príbeh mladého Hana Sola s názvom Solo: A Star Wars Story. Iba pár dní dozadu vyšiel druhý trailer, ktorý vyzerá úžasne. Film teda môže napraviť chuť tím, ktorým sa nepáčila snímka Poslední Jediovia. Zatiaľ čo v pozícii mladého Hana Sola nahradí Harrisona Forda herec Alden Ehrenreich, niekto musí nahradiť aj Billy Dee Williamsa v roli hazardného hráča Landa Calrissiana (Epizóda V a VI). Tým samozrejme nebude nikto iný, ako Donald Glover! Herec bol dokonca druhým, ktorého obsadenie bolo odhalené. Chcete vedieť, ako túto šťastnú správu oslavoval?

„V deň kedy som zistil, že som to dostal, spomínam si, že som si kúpil celú pizzu a išiel som domov pozerať Impérium vracia úder. To bolo určite začiatkom, no potom som si pozrel mnoho ďalších cool vecí zo 70. rokov, o ktorých som si myslel, že by mohli byť v jeho štýle.“

Donald si teda ihneď pozrel prvý film, v ktorom sa Lando Calrissian objavil. Neskôr si jeho postavu zopakoval v Epizóde VI – Návrat Jediho a potom sme ho už nevideli. Preto sa na jeho mladú verziu v Solovi naozaj tešíme! Už teraz je totižto vidieť, že si ukradne každú scénku pre seba!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -