Temná komédia od Netflixu prichádza s oficiálnym trailerom. Don’t Look Up sľubuje exkluzívny filmový zážitok

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Vysoko očakávaná novinka z produkcie Netflixu od režiséra Adama McKaya sa opäť pripomína úžasnými zábermi. Nadchádzajúci film Don’t Look Up ukázal nový oficiálny trailer s prvkami komédie z temnej strany politickej scény a na základe epicky nabitého hereckého obsadenia uvidíme pravdepodobne jeden z najlepších tohtoročných kúskov od obľúbeného streamovacieho giganta.

Zoznam hereckého obsadenia hovorí za všetko. Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Rob Morgan, Jonah Hill, Mark RylanceTyler Perry, Timothée Chalamet, Ron Perlman, Ariana Grande, Scott Mescudi, Himesh Patel, Melanie Lynskey, Michael Chiklis, Tomer Sisley, Cate Blanchett a Meryl Streep. Čo viac k tomu dodať? Netflix nenechal nič na náhode a do tohto projektu si zavolal len hollywoodsku špičku s bohatými hereckými skúsenosťami. Skvelým dôkazom tomu je aj upútavka nižšie, ktorá sa zaručene oplatí vidieť.

Oficiálny trailer ku komédii Don’t Look Up:

Trailer obsahuje opäť niekoľko skvelých záberov, ktoré nás s touto výnimočnou komédiou lepšie zoznámia. Nechýbajú samozrejme ani detailnejšie pohľady na herecké duo DiCaprio a Lawrence v úlohách profesora Randalla Mindyho a študentky Kate. Dvojica sa snaží prinútiť vládu, aby prijali vedecké fakty a vypočuli si ich znepokojivé zistenie. Ale nakoľko obaja žijú vo svete sociálnych sietí a online spravodajstva, čas na rozhodovanie vypršal a tak sa rozhodnú do celého sveta rozšíriť veľmi nečakanú správu – blíži sa koniec sveta.

Scenár taktiež  napísal Adam McKay a ako už stihol poznamenať zvedavým fanúšikom, táto komédia bude vo veľa smeroch iná. V čom? V skratke, prvky komédie zabalené v chaose o blížiacej sa smrti celej civilizácie. Znie to zaujímavo, ale pravdu zistíme až koncom roka. Premiéru si budeme môcť pustiť namiesto Popolušky na Štedrý deň 24. decembra 2021, kedy film Don’t Look Up debutuje na malých obrazovkách.

Don't Look Up
Zdroj: collider.com

Páčil sa ti nový oficiálny trailer ku komédii Don’t Look Up od Netflixu? Názor nám nezabudni zanechať dole v komentári.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -