Trailer ku komédii Don’t Look Up od Netflixu odhalil zúfalého Leonarda DiCapria snažiaceho sa o záchranu celého sveta

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Očakávaný komediálny výtvor od režiséra Adama McKaya sa pomaly začína odhaľovať v nových lákavých záberoch. Filmová lahôdka Don’t Look Up ukázala prvý trailer, obsahujúci obrovský počet hereckých hviezd s hŕstkou nových zaujímavých postáv, ktoré sa spoločnými silami pokúsia zachrániť svet pred obrovskou katastrofou.

Netflix si do čela konvoja posadil skúseného tvorcu, ktorý si taktiež napísal aj scenár. V ňom sa dvojica vedcov pokúsi varovať celý svet pred veľkou hrozbou. O pol roka má na planétu Zem dopadnúť gigantický meteorit, ktorý instantne vyhubí všetky známky života. Dátum premiéry padol na Štedrý deň, 24. decembra 2021. No vo vybraných kinách sa ukáže už 10. decembra.

Prvý trailer ku komédii Don’t Look Up od Netflixu:

Najnovšia krátka upútavka obsahuje opäť niekoľko skvelých záberov, ktoré nás s touto výnimočnou komédiou lepšie zoznámia. Vidieť podrobnejší pohľad na Jonaha Hilla (Vlk z Wall Street) v úlohe syna prezidentky USA, ktorú si zahrala Meryl Streep (Železná Lady). Nechýba ani zúfalý vedec v podaní Leonarda DiCapria (Titanic), ako aj hromada iných hercov, ktorých prítomnosť dodáva tejto komédii absolútnu dokonalosť vo všetkých smeroch.

DiCapriovi bude v úlohe vedkyne asistovať Jennifer Lawrence (Hry o život) a hereckým talentom nás poteší aj Cate Blanchett (Thor: Ragnarok). Ďalšími potvrdenými menami sú Timothée Chalamet (Duna), Matthew Perry (Priatelia), Himesh Patel (Tenet), Tomer Sisley (Largo Winch) a Rob Morgan (Greyhound: Bitka o Atlantik). Z hudobného priemyslu sa ukážu speváčka Ariana Grande a raper Kid Cudi.

Vyzerá to sľubne, ale pravdu sa dozvieme až o pár mesiacov. Perfektné herecké obsadenie však dodáva potrebnú istotu a takéto mená z Hollywoodu v jednom filme tak ľahko neuvidíš. Dokonca sa nemusíš naháňať ani do kina a vďaka Netflixu si túto nadupanú komédiu jednoducho užiješ z pohodlia domova. Už len si počkať na oficiálny trailer, s ktorým by nás mal obľúbený streamovací gigant potešiť v blízkej budúcnosti. O všetkom ťa budeme informovať.

Páčil sa ti prvý trailer ku komédii Don’t Look Up, ktorú uvidíš na malých obrazovkách Netflixu? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -