Doom 2 bol po 24 rokoch odohraný na 100%! Ako sa to hráčovi podarilo?

Nenechajte si ujsť

Hráčovi s prezývkou Zero Master sa podarilo ako prvému prejsť celú klasiku Doom 2. Je teda prvým človekom, ktorý hru prešiel bez použitia cheatov. Taktiež video z toho, ako hru dokončiť, pridal aj na YouTube a tak to mohli vidieť aj ostatní fanúšikovia série Doom. Avšak prejsť celú hru nebolo vôbec jednoduché!

Zero Master prešiel hru ako prvý človek na svete!

Tomuto hráčovi pogratuloval dokonca aj John Romero, ktorý stojí za touto hrou. Ten na svojom twitteri napísal aj to, ako level prejsť, čo je však vidieť aj na originálnom videu, ktoré pridal samotný hráč. V skratke, vy sami sa ďalej nikdy nedostanete, no musí vám pomôcť váš nepriateľ, ktorý vás potlačí až do ďalšej časti mapy. Ak chcete vidieť, ako to však reálne vyzerá, prikladáme vám aj video. Práve tento spôsob prejdenia začína na tretej minúte. Doom 2 bol dohraný po 24 rokoch, čo je naozaj neuveriteľné číslo!

Kto je Zero Master?

Tento zarytý hráč hernej série Doom sa dá taktiež považovať aj za YouTubera. Na svojom kanáli má cez 9 tisíc odberateľov, no niektoré jeho videá majú aj cez milión pozretí, ako napríklad aj to, kde prešiel už spomínanú poslednú časť hry Doom 2. Tam má za 8 dní už 1,6 milióna pozretí. No tento hráč speedrunuje rôzne časti zo série už cez 20 rokov! Ja osobne by som toľko rokov pri jednej hre nevydržal, a čo vy?

Tak, ďalšia hra je zdolaná a to po neuveriteľnej dobe! Hrali ste Doom 2? A ak áno, kde najďalej ste sa dokázali dostať? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: rockpapershotgun.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -