Doom Eternal dostáva nový update. Autori nám ukázali aj prvý pohľad na DLC

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Doom Eternal je nepochybne jednou z najlepších strieľačiek vôbec. Kvalita hry sa odzrkadľuje aj na jej hodnoteniach. Od prvého vydania hry autori vydali veľa patchov a aktualizácií. Onedlho ale Eternal dostane veľký update s niekoľkými novými vecami. Dočkali sme sa aj prvých obrázkov z očakávaného DLC, ktoré rozšíri príbeh.

DOOM ETERNAL DLC
Zdroj: sector.sk

Má to ale jeden háčik

Obrázky z pripravovaného DLC síce vyzerajú lákavo, no má to jeden háčik. Soundtrack pre DLC nebude robiť Mick Gordon. Viac o tom, čo sa stalo medzi Mickom a Bethesdou, sa dozviete tu.

Preto je otázne, či bude soundtrack tak dobrý, ako bol Mickov. Na túto otázku si už odpovie každý sám. DLC bude zadarmo pre všetkých držiteľov One Year Passu. Ak ho nevlastníte, môžete si ho kúpiť za 30€.

DOOM ETERNAL DLC
Zdroj: sector.sk

Do hry sa dostáva veľký update

Okrem bug fixov sa hra dočká niekedy v máji nových vecí. Napríklad takzvaných Empowered démonov. Keď hráč umrie, démon, ktorý ho zabil, bude prenesený do hry iného hráča a bude oveľa silnejším. Ak ho dokážete zabiť, získate náboje, život a XP.

Vylepšenia sa dočká aj BATTLEMODE. Pridá sa do neho niekoľko funkcií, aby bol zážitok z neho ešte lepším. Jedným z nich je pridanie Denuvo Anticheat.

A na single player sa takisto nezabudlo. Autori pozorne počúvali odozvu od hráčov, čo im vadí, aby to mohli opraviť. Lepšie tutoriály na démonov, možnosť použiť dash vo vode vertikálne a viac. Okrem toho si budete môcť pridať priateľa cez Bethesda.net.

Na príbehové DLC sme veľmi zvedaví. Eternal sa odohráva o 8 mesiacov neskôr ako Doom 2016. Keďže na konci hry nebol žiadny cliffhanger, myslíme si, že sa v DLC dozvieme, čo sa stalo medzi Doom 2016 a Eternal. Kompletnú recenziu na Doom Eternal si môžete prečítať tu.

Tešíte sa na Doom Eternal DLC a Update 1? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: bethesda.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -