Dorazil k nám teaser trailer na seriálový remake Podfucku , a nevyzerá to vôbec zle!

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Remake Podfucku a jeho prvý teaser trailer dorazil

V skutku poburujúce. O tomto projekte sa hovorí už dlhšiu dobu. Len fakt nevieme prísť na to, pre ktorú stranu to znamená šach mat. No jedno bolo úplne isté už od samotného začiatku tejto myšlienky, že by sa mal spraviť remake Podfucku. A tú istotu predstavuje fakt, že za nijakých okolností to už nebude lepšie než originál.

Originál bol tak jedinečný ako žiaden iný film. Je to klasická krimikomédia od Guya Ritchieho. Tá najklasickejšia z najklasickejších. Kto by si nepamätal na rolu Brada Pitta ako boxerského cigána. Alebo na Benicia Del Tora ako Four Fingers Frankie. V tom filme bola dokonalá britská atmosféra, cigánska hudba, a kamera na rok 2000, čo tomu dodávalo ešte lepšiu atmosféru.

Klasika je klasika

Ale čo sa stalo teraz, tomu ešte stále trošku nerozumiem. Vyšiel nám teaser trailer na televíznu sériu Snatch, teda Podfuck. Tento teaser je síce trošku prehnané sústo, pretože teasery väčšinou nemávajú dĺžku trailerov. Ale tento áno. Tento teaser má 2 minúty, pretože prosto môže. Lebo ak sa zapozeráte na tento teaser trailer na remake, ktorý nemal nikdy vzniknúť, tak zistíte, že ono to vôbec nie je až také zlé. Ďalším faktom je, že originálny Snatch by ste dokázali sledovať, aj keby bol 6x dlhší. Ale čo sa stane, ak vaše modlitby budú vypočuté, a naozaj vznikne moderná, 10-dielna verzie najoriginálnejšej komédie na prelome storočí?

remake podfucku
Zdroj: thehollywoodnews.com

10-hodín novodobej klasiky

Vznikne 10 hodín čistej nostalgie. A ak ste nevideli starý Snatch, tak túto chybu rýchlo napravte. A pokojne si to pozrite aj so slovenským dabingom. Lebo ak by vznikol rebríček Top 10 najlepších slovenských dabingov, tak toto by bolo na prvom mieste. Je vtipné, že najhoršie dabingy sme spravili na Top 50 ale najlepšie by sme robili len na Top 10. Každopádne, ak sa zapozeráte na teaser, tak zistíte, že film vlastne nie je o nič viac obohatený od originálu, samozrejme okrem dĺžky. Čo sa hereckého obsadenia týka, tak je vlastne nič moc. Jediní dvaja herci, ktorí stoja za zmienku sú Rupert Grint a.k.a Ron Weasley z Harryho Pottera a Ed Westwick alias Chuck Bass zo seriálu Gossip Girl.

Sme veľmi, veľmi zvedaví na to, ako to dopadne a už sa nevieme dočkať chvíle, keď táto miniséria dôjde do televízií. No už Vás nebudeme ďalej zdržiavať a tu je teaser trailer:

Tak čo, páčil sa Vám tento teaser trailer? Na škále od 1 do 10, čo si myslíte, ako veľmi to bude horšie od originálu?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah