Došla nám pri nich trpezlivosť. Toto je 10 najotravnejších seriálových postáv

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Je veľmi ťažké vytvoriť postavy, ktoré budú divákom sympatické počas niekoľkých rokov. Väčšinou sa kvôli naťahovaniu seriálov niektoré postavy správajú absolútne nelogicky. Herci to však svojim šarmom vždy vedia napraviť.

To ale pri týchto postavách nepomohlo. Toto je totiž 10 najotravnejších seriálových postáv v histórii, kvôli  ktorým kultové seriály takmer predčasne skončili.

8. Ted Mosby (Ako som spoznal vašu mamu)

S Tedom (Josh Radnor) sme čoby zamilovaným mladíkom spočiatku súcitili a držali sme mu palce. Stále sme dúfali, že nájde tu pravú, lenže keď už to trvalo viac ako 8 rokov, tak to už to bolo priveľa. Navyše divákov neustále štvalo to, že sa Ted tvrdohlavo vracal ku svojej bývalej Robin (Cobie Smulders), s ktorou sa prakticky každý deň stretával. Napokon to tvorcovia zaklincovali tým, že sa Ted po smrti svojej manželky Tracy (Cristin Milioti) opäť vrátil k Robin.

7. Elena Gilbert (Upírske denníky)

Najprv milovala Stefana (Paul Wesley), potom Damona (Ian Somerhalder) a istý čas nikoho. Elena Gilbert (Nina Dobrev) je ústrednou ženskou postavou seriálu Upírske denníky (2009 až 2017). Samozrejme, že spočiatku nám bola Elena sympatická hlavne vďaka kráse herečky s bulharskými koreňmi. Lenže ako sme už spomínali, kvôli častým zvratom sa Elena začala chovať naozaj stupídne a nelogicky. Dospelo to takého bodu, že sa herečka Nina Dobrev rozhodla opustiť seriál predčasne a vrátila sa až na finále.

6. Dan Humphrey (Gossip Girl)

Seriál Gossip Girl (2007 až 2012) je o mladých ľuďoch žijúcich na vysokej nohe na Manhattane. Lenže bez outsidera by to nešlo. Tým hlavným outsiderom bol Dan Humphrey (Penn Badgley). Sympatický mladík z Brooklynu, ktorý sa snaží získať srdce krásnej a bohatej Serevy van der Woodsenovej (Blake Lively). Napokon však Dan randil hneď s niekoľkými postavami v tomto seriáli, zažil dokonca aj pomer v trojici a napokon mal románik aj s najlepšou priateľkou Sereny Blair (Leighton Meester). Napokon sa ukázalo, že Dan je Gossip Girl a to už bol pre divákov posledný klinec do rakvy.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -