Dostane Lando svoj vlastný Star Wars film?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Dostane Lando svoj vlastný Star Wars film?

Po Star Wars filmoch je dopyt, o tom sa už nedá polemizovať. Časy, kedy existovalo len 6 Star Wars filmov sú preč a Disney sa snaží doplňovať túto ságu najviac ako môže. Zatiaľ je ich predsavzatie 1 Star Wars film za rok, čo sa im úspešne darí. Časom by však určite chceli pridať a dávať nám aspoň 2 filmy ročne. K tomu však treba sfilmovať naozaj mnoho príbehov, čo sa jednoducho tak rýchlo nedá.

So všetkými Star Wars vecami jednoducho treba narábať opatrne. Pár prešľapov tu už bolo. Buď sme spadli do detského teritória, alebo príliš dospelého. Disney sa ale začína rozbiehať s filmami na istotou, keďže našli veľkú silu v spin-off filmoch. Tie môžu krásne rozšíriť celý Star Wars vesmír a rozprávať nám príbehy či už o známych udalostiach alebo počiatkoch postáv. Zatiaľ sme dostali len príbeh Rogue One o ukradnutí plánov prvej Hviezdy Smrti, no a už vo štvrtok k nám dorazí Solo, ktorý odhalí počiatok priateľstva medzi našimi obľúbenými pilotmi lode Millenium Falcon. Čo nás ale čaká ďalej?

Lando: A Star Wars Story?

Nič nie je oficiálne potvrdené, no ďalším spin-off filmom by mal byť Kenobi. Prezidentka Lucasfilmu, Kathleen Kennedy však o tomto filme zatiaľ stále podozrivo mlčí. Namiesto toho, aby teda čokoľvek o Kenobim prezradila, sa včera rozrozprávala o úplne inom spin-off filme. Kennedy totižto v rozhovore s francúzskym portálom prezradila, že určite by niekedy chcela vidieť film práve o Landovi Calrisianovi. Predstaviteľ mladého Landa, Donald Glover konieckoncov z filmu Solo dostáva fantastické ohlasy, takže prekvapení určite nie sme.

Pýtame sa ale, prečo? Lando je síce skvelá postava z tohto univerza, no výborne slúži iba ako vedľajší pomocník. Jeho počiatočný príbeh o tom ako zbohatol atď. určite mnohých nezaujíma. Každopádne, ak by sa takýto film zameral na obdobie po epizóde VI a vysvetlil by, prečo sme Landa v nových pokračovaniach nevideli, nuž, to už by sme chceli vidieť. Každopádne, zatiaľ nie je potvrdené nič a všetko sa môže zmeniť. Avšak ak si to takto veľmi Kennedy praje, určite rátajte s tým, že za pár rokov ho tu máme (predsa len, aj Donald Glover sa stáva už veľkou hviezdou). Čo aspoň nás teraz zaujíma je jedine to, kedy sa konečne oficiálne potvrdí Kenobi film!

Chceli by ste vidieť film o Landovi? Do akého obdobia by ste ho zasadili? Aké spin-off filmy by ste radi videli? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -