23 Jump Street má hotový scenár, hlavnú hviezdu totálne nadchol

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Film 23 Jump Street

Channing Tatum a Jonah Hill sú dve herecké mená, ktoré sa pred vyše dekádou spojili s skvele prijatej akčnej komédii. Pokračovanie na seba nenechalo dlho čakať, tretiu časť sme však aj napriek veľkým plánom nedostali. Nádej na 23 Jump Street však nie je stratená. Počas aktuálneho rozhovoru s portálom ComicBook dáva Tatum značne pozitívnu odpoveď.

Prvý plán mala spoločnosť Sony ešte v roku 2008, kedy chceli spraviť prerábku pôvodného rovnomenného seriálu z 80. rokov. Vyladovanie scenára však zabralo dlhí čas a nakoniec sme dostali 21 Jump Street až v roku 2012. Čakanie sa však vyplatilo. Tatum a Hill si zahrali dvojicu mladých policajtov, ktorí sa majú infiltrovať na strednú školu, aby zamedzili obchodu s drogami.

21 jump street
Zdroj: TMDB

Pokračovanie netrvalo dlho, tretí film zrušili hackeri

Jedinečné vtipy a chémia dvojice spôsobila, že film sa odvtedy stal miláčikom publika a vo svojom čase vydania si zarobil 200 miliónov (zo svojho 42-miliónového rozpočtu). Preto prišlo aj pokračovanie nazvané 22 Jump Street, v ktorom sa zase dvojica infiltrovala medzi vysokoškolákov. Tento film priniesol v lete 2014 zárobky 331 miliónov dolárov.

Druhý film nám počas titulkov predstavil mnoho komických spôsobov, ako by mohla séria pokračovať, chystala sa však aj reálna tretia časť. Dokonca sa hovorilo aj o možnosti, že by sa prepojila so značkou Muži v čiernom a mali sme dostať film s názvom MiB 23.

film 22 jump street
Zdroj: TMDB

Nádej na snímku stále žije u hercov

To odhalili aj masívny únik dát, ktorý postihol Sony po hackerskom útoku na jeseň 2014. Kvôli uniknutým častiam scenára sa rozhodli s filmom v tom čase nepokračovať.

Teraz Tatum viedol rozhovor k svojmu aktuálnemu filmu, romantickej komédii Zober ma na Mesiac, v ktorom hrá po boku Scarlett Johansson. Reč prišla aj na sériu Jump Street. Herec na to povedal:

„Je tu projekt, ktorý už bol napísaný a je to jeden z najlepších scenárov, aké som čítal. Je to len veľa byrokracie, veľa vecí, ktoré sa za tým skrývajú. Bude náročné to spraviť, ale stále sa snažíme.
Rád by som ho natočil s Jonahom a viem, že Jonah bude mať rovnaký názor. Radi by sme do toho išli a znovu sa s tým vyhrali.“

Po dekáde ideálny čas

Ubehlo síce už 10 rokov odkedy sme videli druhý film a plány na tretí, teraz sa však zdá, že je čas na jeho realizáciu. Otázkou zostáva, koho by si tento raz dvojica mohla zahrať, respektíve do akej školy by sa vedeli infiltrovať.

Myslíte si, že by mal teraz vzniknúť film 23 Jump Street? Chceli by ste ešte vidieť pokračovanie? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -