Koniec domácich Dota 2 tímov v CEE Champions

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Turnaj CEE Champions pre región strednej Európy sa blíži k svojim finálovým zápasom, v ktorých si však napokon domáce tímy nezahrajú.

Dota 2 CEE Champions
CEE Champions Dota 2 Bracket, Zdroj: lancraft.cz

Team Oinkers (bývalý Team Young) a Inaequalis. Sazka, to je dvojka tímov, ktorá si prešla cez regionálne české a slovenské kvalifikácie, skupinovú časť až do záverečných vyraďovacích súbojov. Do play-off sa tak pripojili spolu s ďalšími 14 tímami.

Oba tímy prešli predchádzajúcou skupinovou časťou ako nôž maslom a na play-off tak mali dobre našliapnuté. Nakoniec sa však cez svojho súpera nedostal ani jeden z nich. Inae otvorili víťazstvom proti súperovi z Macedónska, no ten dokázal nepriaznivé skóre otočiť.

Dota 2 CEE Champions
CEE Champions Dota 2, Zdroj: lancraft.cz

V prípadne Team Oinkers sa jednalo o jednoznačné hry. Aj keď papierovo bol na tom domáci tím lepšie, albánsky Team Blink si s nimi poradil v oboch zápasoch jasne za 35 minút.

Celkovo však tímy predviedli sympatické výkony, kedy sa umiestnili v TOP 16 spomedzi ďalších tímov, celkovo z 18 rôznych krajín. Vyvrcholenie celej súťaže s celkovým prize poolom $10.000 si budú môcť domáci Dota 2 fanúšikovia pozrieť počas víkendu 3.-4.12. na Twitchi LanCraftCZ.

Zdroj: lancraft.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -