Trailer k anime DOTA: Dragon’s Blood od Netflixu odhalil viac z príbehu o rytierovi Davionovi

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix zverejnil prvý oficiálny trailer k ich nadchádzajúcemu anime DOTA: Dragon’s Blood, založenej na ikonickej hre DOTA 2.

Anime bude obsahovať celkovo až 30 epizód po 22minút a pripraviť sa môžeš aj na niektoré z najznámejších postáv z pôvodnej hry. Premiéra dorazí na streamovaciu platformu 25. marca 2021.

Trailer na anime DOTA: Dragon’s Blood

Pripravovaná adaptácia populárnej hry je opísaná ako fantazijná séria, ktorá divákom vyrozpráva príbeh o dračom rytierovi Davionovi a jeho konflikte s drakmi. V najnovšej ukážke však môžeš vidieť aj lepší pohľad na princeznú Miranu a jej náročnú úlohu vrátiť ukradnuté lutosy späť na ich pôvodné miesto.

Ďalšou skvelou postavou, ktorej pozadie preskúma nové anime, je Kaden, jeden z Davionových mentorov. Pokiaľ ide o ostatných hrdinov, zdá sa, že neoddeliteľnou súčasťou príbehu bude aj Carl, the Invoker. Nechýba ani Luna, ktorá zhromažďuje vojenské jednotky chrámu Bohyne mesiaca a vedie ich do zatiaľ neznámeho boja.

Produkcia a obsadenie

Streamovací gigant sa pri tomto projekte podpísal pod rovnakým juhokórejským animačným štúdiom zodpovedným za výtvory ako The Legend of Korra alebo Voltron: Legendary Defender.

Čo sa týka hereckého obsadenia, v projekte je zahrnutých niekoľko známejších hercov, ako sú Yuri Lowenthal (Afro Samurai: Resurrection) a Troy Baker (Batman: Útok na Arkham). Ostatných členov posádky nájdeš nižšie.

Séria bude taktiež dabovaná vo viacerých jazykoch pre globálnu komunitu hry DOTA 2. Celkovo si toto anime pripíše na svoje konto audio vydaní až v 12 jazykoch a titulkových vydaní v 30 jazykoch. České audio k dispozícii nebude, ale titulky áno.

DOTA: Dragon's Blood trailer poster
Zdroj: wikipedia.org

Čo hovoríš na oficiálny trailer na anime DOTA: Dragon’s Blood od Netflixu, ktorý nás zaviedol do prostredia ikonickej hry DOTA 2? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -