Doug Liman natočí film Lockdown o lúpeži počas pandémie s hviezdnym hereckým obsadením

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Rok 2020 sa nám bude pripomínať ešte dlho a pripravovaný film Lockdown, ktorý zrežíruje Doug Liman (Na hrane zajtrajška, Agent bez minulosti), tomu nebude výnimkou.

V súčasnosti sa pracuje na niekoľkých projektoch odzrkadľujúcich súčasnú globálnu situáciu a jedným z nich je aj film od štúdia Warner Bros., v ktorom nám tvorcovia ukážu ako správne vykonať obrovskú lúpež počas pandemického obdobia.

Doung Liman Lockdown
Zdroj: movieweb.com

Doug Liman natočí film Lockdown o lúpeži počas pandémie COVID-19

Scenár napísal Steven Knight (Peaky Blinders) a obsahuje príbeh o nevídanom páriku, ktorý sa rozhodne vykradnúť šperkárstvo v najexkluzívnejšom obchodnom dome Harrods.

Novinka bude okrem iného zahŕňať niekoľko hereckých hviezd – Anne Hathaway, Chiwetel Ejiofor, Ben Stiller alebo Ben Kingsley. Chýbať nebudú ani Stephen Mechant, Lucy Boynton, Mindy Kaling a Dule Hill.

Lockdown by mal premiérovať v prvej polovici 2021 na HBO Max, nakoľko sa Warner Bros. rozhodlo, že všetky budúcoročné filmy uvidíme aj online.

Lockdown nebude jediným filmom o COVID-19

Ďalším výtvorom, ktorý pribudne do kategórie filmov o pandémii, je aj dráma Songbird z produkcie Michaela Baya (Transformers). V ňom nám tvorcovia tiež pripomenú súčasnú realitu, no trochu z iného súdku. COVID-19 totiž zmutoval a ocitáme sa 4 roky po jeho vypuknutí.

Všetci infikovaní sú nútení odísť z domovov a začleniť sa do karanténnych táborov známych ako Q-zóny. V tomto dystopickom príbehu je hlavnou postavou nebojácny kuriér Nico, ktorý je voči smrtiacemu patogénu imúnny a snaží sa zachrániť svoju priateľku Saru. O réžiu sa postaral Adam Mason a spoločnosť STXfilms uvedie film už 11. decembra 2020.

V prípade, že to znie až príliš depresívne, komediálny producent/scenárista/režisér Judd Apatow nedávno podpísal zmluvu so spoločnosťou Netflix, vďaka čomu uvidíme aj film s tematikou pandémie zo žánru komédie.

Tešíš sa na film Lockdown o pandémii COVID-19, ktorý zrežíruje kvalitný režisér Doug Liman? Názor na túto tému nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -