REKLAMA

Ako nám je už všetkým známe, tretia séria seriálu Daredevil je na ceste k nám. Premiéru by sme si mali pozrieť už budúci rok na Netflixe. Avšak ako to vníma jedna z postáv série? Presnejšie Karen Page, ktorú hrá herečka Deborah Ann Woll.

viac o minulosti Karen Page
Zdroj: mashable.com

Dozvieme viac o minulosti Karen Page!

S príchodom tretej série Daredevila a nadchádzajúcimi dobrodružstvami “muža bez strachu” je perfektný čas na to, aby sme preskúmali minulosť Karen Page. Herečkina postava spája a je veľkou súčasťou v Netflix/Marvel univerze už od začiatku. No série sa zatiaľ len dotýkali okrajovo jej príbehu. Nehovoriac o tom, že odmietla ponuku Kingpinovej pravej ruky, Jamesa Wesleyho (Toby Leonard Moore) jeho vraždou. Myslíme, že nemusíme hovoriť o tom, že v seriáli je o postave Karen omnoho viac, čo stále treba zistiť.

REKLAMA

Nadchádzajúca séria Daredevila môže byť zlomovým bodom pre sezónu, po udalostiach, ktoré sa stali s letnou minisériou The Defenders. Ostáva nám teda otázka, čo bude ďalej, keďže Murdockový priatelia a spojenci veria v to, že je mŕtvy. Samozrejme, že my vieme, že to tak nie je, keďže bol ukázaný ako sa preberá. Vyzerá to tak, že sa príbeh drží dejovej línie zvanej “Born Again” z pôvodných komiksov.

viac o minulosti Karen Page
Zdroj: youtube.com

Ako to vníma herečka?

V nedávnom rozhovore pre stránku Collider, Woll vyjadrila jej túžbu vidieť “odbalenú” minulosť Karen, uvedomujúc si, ako to show už nejakú chvíľu naznačuje.

“Určite jej minulosť. Bolo nám to naznačené a dúfam, že sa nám to konečne podarí odbaliť. Vyhovuje mi to. Naozaj, moja obľúbená vec je pracovať na postave, ktorá húževnatá a ctižiadostivá. Karen je priebojná a to mám na nej rada. Mám to v ženskej postave rada, pretože si myslím, že je to kvalita, ktorú sme v minulosti na ženách nemali radi. Myslím, že to môže byť silná stránka, tak isto ako slabosť. Môže to byť jeden z týchto nádherných, komplexných aspektov. Nenechá veci len tak ísť, aj keď ju to zraní alebo to zraní niekoho iného. Je tam vonku, dostane pravdu a nevie na to prestať myslieť alebo to nechať ísť, a nikdy nenechá. To je naozaj zábavná súčasť osobnosti, s ktorou sa môžete pohrať.” hovorí Deborah Ann Woll

Keďže Karen hraje tak veľkú rolu v Netflix/Marvel univerze, objavila sa v oboch sériach Daredevila, v The Defenders a dokonca aj v prvej sérii Punishera. Preto nám ostáva záhadou, ako sa autori vysporiadajú s jej postavou. Či ju rozvinú ako v komiksoch alebo práve naopak, či sa na ňu nebudú sústrediť. Nadchádzajúci showrunner Erik Oleson (Arrow) už začal pracovať  na odlišnom pohľade na Kingpina, na ktorý sa Vincent D’Onofrio (Wilson Fisk/Kingpin) neskutočne teší. S návratom tak popredného záporáka, akým je Wilson Fisk, sa tu určite nájde priestor na Kareninu minulosť.

Tiež by ste radi nazreli do minulosti Karen Page? Zdieľate názor herečky, alebo práve naopak?