Debutový trailer k dlho očakávanému filmu Dr. Strange je tu!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

inulý týždeň, sa celý odohrával vo farbách Marvelu a to hlavne v šou Jimma Kimmela. Zatiaľ, čo sa väčšina sústreďuje na prichádzajúci film Kapitán Amerika: Občianska vojna, prišlo nevídané prekvapenie. V šou sa totižto ukázal Benedict Cumberbatch a ukázal nám debutový trailer k filmu Dr. Strange, ktorý k nám dorazí už túto jeseň. V prípade, že ste si nepozreli šou, trailer pre Vás máme pripravený pod článkom.

Trailer k nám dorazil len týždeň potom, čo film dokončil svoju výrobu. Natáčanie trvalo od minulého novembra, pričom sa výroba konala v Nepále, neskôr sa presťahovala do Londýna, Hongkongu, Kathmandu a nakoniec v New Yorku. Tesne pred zabalením produkcie sme mali možnosť vidieť prvý náhľad aj na hlavného záporného hrdinu, ktorého si zahrá Mad Mikkelsen, hoci žiadne podrobnosti ešte neboli odhalené.

Doctor Strange rozpráva príbeh Stephen Stranga (Benedict Cumberbatch), uznávaný neurochirurg, ktorý odkrýva skrytý svet mágie a alternatívnych rozmerov  po takmer fatálnej autonehode. Film nám ukáže vesmír Marvelu taký, aký sme ho ešte nikdy nemali možnosť vidieť. Režisér filmu sa stal  Scott Derrickson, ktorý pracoval zo scenára od Jona Spaihtsa, založený podľa komiksovej predlohy od Stan Leeho a Steve Ditka.

Okrem hereckej hviezdy Benedicta Cumberbatcha si vo filme budeme môcť vychutnať hercov ako   Tilda Swinton, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Michael Stuhlbarg, Amy Landecker, Scott Adkins a Mads Mikkelsen. Marvel nám ešte nedohalil herecké úlohy Amy Landecker, Scott Adkins, Mads Mikkelsen a Rachel McAdams, ale vraví sa, že Rachel McAdams by si mala nočnú sestru. Tilda Swinton by mala hrať The Ancient One, Chiwetel Ejiofor ako Baron Mordo a Michael Stuhlbarg si zahrá Nicodemus Westa.

Už v decembri vydal režisér Scott Derrickson sadu fotografii s novým Siper-manom, Tom Holland pod maskou, ktorý bude debutovať vo filme Kapitán Amerika: Občianska vojna už budúci mesiac. Mnohí sa domnievajú, že nový Spidey by sa mohol objaviť aj vo filme Dr. Strange, ale tento fakt ešte nebol potvrdený. Kým všetci budeme čakať na ďalšie informácie, pozrite si trailer, ktorý už na Vás čaká pod videom.

Dr. Strange príde do kín 4.novembra 2016.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -