Dragon Ball Super: Super Hero trailer pripomína príchod obľúbenej anime série do kín po celom svete

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Japonská franšíza Dragon Ball od Akiru Toriyamu začala svoju nekonečnú púť v roku 1984 a k dnešnému dňu sa teší niekoľkým filmovým a seriálovým spracovaniam. Okrem iného, pravidelne vychádza aj v podobe mangy a už čoskoro tento fantazijný svet plný nadprirodzených schopností doplní ďalší anime projekt. Produkčné spoločnosti Crunchyroll a Toei Animation oznámili, že animovaný film Dragon Ball Super: Super Hero bude mať premiéru v kinách po celom svete a najnovší trailer nám konečne priblížil ich nadchádzajúci výtvor.

Séria Dragon Ball je inšpirovaná čínskym románom Cesta na západ z 16. storočia a filmami o bojových umeniach, ktoré nadaní tvorcovia spojili do jedného celku. Hlavnou postavou príbehu je Goku. Anime vyobrazuje jeho šialené detstvo, až po plnenie si povinností v rannej dospelosti.

Trailer k filmu Dragon Ball Super: Super Hero

Dragon Ball Super: Super Hero je najnovšie vydanie série Dragon Ball. Film nadväzuje na udalosti z Dragon Ball Z, ktoré sa dejovo odohrávajú v roku 784. Príbeh sleduje známe postavy, menovite Piccolo, Vegeta a Goku, ako bojujú proti mocnej armáde Red Ribbon. Odveký nepriateľ hlavného hrdinu nepoľavuje ani tentokrát a Goku sa spoločne s tímom pokúsi zastaviť prichádzajúcu hrozbu. Fanúšikovia sa môžu taktiež tešiť na predstavenie nových androidov Gamma 1 a Gamma 2.

Skvelou správou ostáva aj distribúcia filmu, ktorú sa Crunchyroll rozhodol situovať do celého sveta. Skalní fanúšikovia tak môžu očakávať, že táto vzrušujúca novinka dorazí do kín nie len v Amerike, ale aj v Európe, Austrálii, Afrike alebo Ázii. Premiéra v japonských kinách je naplánovaná na 11. júna 2022, pričom v ostatných krajinách sveta bude film debutovať v priebehu augusta.

Do režisérskeho kresla zasadol Tetsuro Kodama. V hlavných úlohách v originálnom japonskom znení sa predstavili Masako Nozawa ako Gohan, Goku a Goten; Toshio Furukawa ako Piccolo; Yūko Minaguchi ako Pan; Ryō Horikawa ako Vegeta; Mayumi Tanaka ako Krillin; Aya Hisakawa ako Bulma; Takeshi Kusao ako kufre; Miki Itō ako Android 18; Bin Shimada ako Broly; Kōichi Yamadera ako Beerus; Masakazu Morita ako Whis; Hiroshi Kamiya ako Gamma 1; Mamoru Miyano ako Gamma 2; Miyu Irino ako Dr. Hedo; Sopka Ota ako Magenta a Ryota Takeuchi ako Carmine. Anglické hlasové obsadenie bude oznámené čoskoro.

Páčil sa ti oficiálny trailer k filmu Dragon Ball Super: Super Hero? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -