Beta Call of Duty: Black Ops 4 sa vráti už čoskoro! Aký nový mód si budeme môcť vyskúšať?

Nenechajte si ujsť

Aj keď prvá otvorená beta verzia nového Call of Duty skončila ešte len včera, už máme oznámené to, kedy príde ďalšia a taktiež čo nás v nej čaká. Očakávať môžeme niečo úplne iné ako v predchádzajúcej. Kedy si hru teda opäť zahráme a čo nám druhá beta Black Ops 4 prinesie?

Neodinštalujte hru!

S takouto radou sa podelili na Twitteri vývojári z Activision, ktorí nám odporúčajú hru nevymazávať, aby sme ju pri ďalšom beta testovaní len aktualizovali a nemuseli ju celú sťahovať od znova. Ak ste hru už odinštalovali a budete si ju chcieť znova zahrať, budete si ju môcť znova stiahnuť až pri ďalšom spustení testovania.

Čo bude zaujímavé na novej bete?

Ako určite viete, predchádzajúca verzia obsahovala multiplayer, na ktorom sme si mohli zahrať hneď niekoľko módov a máp. Naše pocity si môžete prečítať v našom krátkom zhrnutí. Následujúca však bude úplne o niečom inom! Okrem klasických multiplayer máp, ktoré sme si mohli zahrať, bude teraz hra obohatená aj o nový Battle Royale mód s názvom Blackout! Na ten sa ja osobne veľmi teším a dúfam, že ma nesklame.

druhá beta Black Ops 4
Zdroj: windowscentral.com

Kedy príde ďalšia beta?

Aj keď presný dátum ešte nevieme, nové Call of Duty si budeme môcť opäť zahrať už v septembri. Očakávame, že do pár týždňov už budeme vedieť kedy presne. Nebojte sa, hneď ako sa to odhalí, ihneď vám dáme vedieť! Taktiež si môžete pozrieť stránku CoD pre viac informácií. Na oficiálnej stránke sa dozviete viac o multiplayer mapách, zbraniach, módoch a podobne.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=TktjCqG4p7Y]

Tešíte sa na to, že si opäť Black Ops 4 zahráte, alebo druhú betu už radšej vynecháte? Myslíte si, že nový Battle Royale mód dokáže prekvapiť? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroj: pcgamer.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -