Filmy

Vieme, kedy sa začne natáčať druhá kapitola hororu To! Klaun Pennywise sa do mestečka Derry vráti už toto leto…

Jedným z najväčších hitov minulého roka bol nepochybne film To. Klaun Pennywise nás nenechal spávať ešte niekoľko týždňov po premiére, pretože sme jednoducho nemohli prestať myslieť na to, ako moc sa tešíme na pokračovanie. Samozrejme, snímka To: Kapitola 2 príde už 6. septembra 2019 a my sa proste nevieme dočkať. Najnovšie správy nám dokonca potvrdili, kedy sa klaun Pennywise a pôvodné herecké obsadenie vráti do mestečka Derry. Stále však neunikli žiadne informácie ohľadom mien hercov, ktorí si zahrajú Losers’ Club po 27 rokoch. Mladé herecké obsadenie z prvého filmu tak pravdepodobne uvidíme prostredníctvom flashbackov a určite sa vráti aj úžasný Bill Skarsgard ako tancujúci klaun Pennywise.

to boxoffice klaun pennywise

zdroj: youtube.com

Druhá kapitola hororu “To” je na ceste

Portál Omega Underground potvrdil, že sa natáčanie a produkcia filmu To: Kapitola 2 začne už toto leto. Presnejšie by sa tak malo stať 18. júna v Toronte/Port Hope, kde sa natáčala aj prvá kapitola tohto úspešného titulu. Produkcia započne v štúdiu Pinewood Toronto Studios a obec Port Hope opäť poslúži pre film ako mestečko Derry. Práve letné prázdniny sú na natáčanie podobného filmu najlepšie, keďže sa dajú ľahšie uzavrieť cesty. Ukončenie natáčania by tak mohlo prebehnúť už októbri alebo novembri tohto roka. Dúfame teda, že sa už čoskoro dozvieme mená dospelého obsadenia Losers’ Clubu (Prosím, prosím nech je súčasťou aj Jessica Chastain).

Ako už určite viete, príbeh snímky To 2 sa bude odohrávať 27 rokov po udalostiach z prvého filmu. Losers’ Club sa bude musieť po tak dlhom čase opäť spojiť, pretože Pennywise začal znova terorizovať mesto. Jediný, kto však ostal v mestečku Derry je Mike. Každý ďalší člen klubu na tieto hrozivé spomienky zabudol, no s návratom do Derry sa im začne vracať aj pamäť. Ako sme písali vyššie, okrem dospelého obsadenie uvidíme prostredníctvom flashbackov aj našich obľúbených mladých hercov.

Tak čo, tešíte sa rovnako ako my?

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Film Rýchlo a zbesilo 9 nám odhaľuje prvé zábery v novom teaser traileri

  FilmyOdporúčame

  Nová filmová séria Transformers prichádza. Na čo sa môžeme tešiť v dvoch potvrdených filmoch?

  Filmy

  Dostane film Maska pokračovanie? Herec Jim Carrey má jednu podmienku

  Filmy

  Mal sa zosnulý basketbalista Kobe Bryant ukázať v budúcoročnom filme Space Jam 2?

  Pridaj komentár