Druhá séria Altered Carbon od Netflixu spoznala svoj dátum vydania. V akom tele sa vráti Takeshi Kovacs?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pre milovníkov žánru Cyberpunk neexistuje veľa uspokojivých filmových, seriálových či herných titulov. Pokiaľ chcete siahnuť po filme, jasným výberom je klasika Blade Runner a jej pokračovanie Blade Runner 2049. Pri hrách je výber ešte užší, no určite odporúčame Deus Ex Human Revolution, Observer a počkať na septembrový Cyberpunk 2077.

Nakoniec sa dostávame do teritória seriálov, kde okrem japonských anime sérií nájdete len jeden kvalitný hraný titul – Altered Carbon. Prvá séria prišla na Netflix ešte v roku 2018 a hlavnú úlohu si strihol herec Joel Kinnaman, ktorého môžete poznať napríklad z filmu Suicide Squad. Pripravovaná druhá séria nám však predstaví úplne novú tvár.

Altered Carbon
Zdroj: comingsoon.net

Druhá séria Altered Carbon prichádza

Séria Altered Carbon je adaptáciou rovnakomennej sci-fi novely od autora Richarda K. Morgana. Príbeh sa odohráva vo svete, v ktorom smrť nie je koncovým bodom života. Vaše vedomie totiž môžu nahrať do nového tela, čo čakalo aj bývalého vojaka Takeshi Kovacsa. V očakávanej druhej sérii sa dočká ďalšieho tela, keďže Joela Kinnamana nahradí hviezda z Marvel Cinematic Universe, Anthony Mackie.

Ten má aktuálne plno práce so seriálom The Falcon and the Winter Soldier pre Disney+, takže nepochybne zažíva vrcholy svojej kariéry. Prostredníctvom najnovšej ukážky nám Netflix konečne prezradil, kedy sa dočkáme druhej série. Všetkých 8 častí uvidíme už 27. februára 2020.

Seriál sa tak vráti dva roky od pôvodného vydania, keďže prvá séria debutovala vo februári roku 2018. V pokračovaní sa ukáže aj Lela Loren (Power) ako Danica Harlan, Simone Missick (Luke Cage) ako Trepp, Dina Shihibi (Daredevil) ako Dig 301, Torben Liebrecht (Operation Finale) ako Colonel Ivan Carrera a James Santo ako Tanaseda Hideki.

Z prvej série sa vrátia Renee Elise Goldsberry (One Life to Live) ako Quellcrist Falconer, Chris Conner (American Crime Story) ako Edgar Poe a Will Yun Lee, ktorý bol originálnym telom Takeshiho Kovacsa ešte 200 rokov pred začiatkom série. Odvtedy sa jeho duša preniesla cez niekoľko tiel vďaka technológii zvanej cortical stack.

Tešíte sa na druhú sériu? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -