SeriályTrailery

Druhá séria Disenchantment od tvorcu Simpsonovcov prichádza s ukážkou!

Druhá séria Disenchantment

Matt Groening to opäť dokázal. Tvorca kultových animovaných seriálov Simpsonovci a Futurama sa presadil aj s ďalším projektom. Ten vzniká pod krídlami platformy Netflix a nesie názov Disenchantment. Prvá séria priniesla prvých 10 častí, ktoré slúžili na skúšku. Divákom sa seriál samozrejme neuveriteľne páčil, a tak bolo ihneď odklepnuté pokračovanie.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

V druhej sérii (alebo lepšie povedané druhej časti) sa dočkáme minimálne 20 ďalších častí! Disenchantment: Part 2 začne presne tam, kde skončila prvá časť. Princezná Bean bude smútiť za stratou svojho kamaráta Elfa. Neskôr ale dostane víziu, ktorá jej napovedá, že život jej najlepšieho kamaráta vôbec nemusí byť stratený.

O čom je seriál Disenchantment?

Príbeh nás zaviedol do stredovekého kráľovstva Dreamland, v ktorom sme sa spoznali s alkoholičkou a zároveň mladou princeznou Bean. Na jej cestách ju sprevádza bojachtivý škriatok Elfo a jej osobný démon Luci. Spolu bojujú proti obrom, trollom, harpijám, škriatkom a ďalším nadprirodzeným príšerám!

V obsadení sa objavili známe i neznáme, no o nič menej talentované hlasy. Princeznú Bean stvárnila Abbi Jacobson, podobu Elfa dostal Nat Faxon a samotného Luciho nadaboval Eric André. Okrem hlavnej trojice sme sa dočkali aj mien ako John DiMaggioBilly WestMaurice LaMarcheTress MacNeilleDavid Herman a mnoho ďalších.

Nový teaser nám napovedá, že sa už o týždeň dočkáme plnohodnotného traileru. Disenchantment: Part 2 sa potom Netflix dostane už 20. septembra!

Zdroj: hypebeast.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Seriály

  Obrovský šok pre fanúšikov seriálu Game of Thrones. Naozaj chystajú TOTO?

  Seriály

  Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

  Seriály

  Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

  Seriály

  Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

  Pridaj komentár