Druhá séria Disenchantment od tvorcu Simpsonovcov prichádza s ukážkou!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Druhá séria Disenchantment

Matt Groening to opäť dokázal. Tvorca kultových animovaných seriálov Simpsonovci a Futurama sa presadil aj s ďalším projektom. Ten vzniká pod krídlami platformy Netflix a nesie názov Disenchantment. Prvá séria priniesla prvých 10 častí, ktoré slúžili na skúšku. Divákom sa seriál samozrejme neuveriteľne páčil, a tak bolo ihneď odklepnuté pokračovanie.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

V druhej sérii (alebo lepšie povedané druhej časti) sa dočkáme minimálne 20 ďalších častí! Disenchantment: Part 2 začne presne tam, kde skončila prvá časť. Princezná Bean bude smútiť za stratou svojho kamaráta Elfa. Neskôr ale dostane víziu, ktorá jej napovedá, že život jej najlepšieho kamaráta vôbec nemusí byť stratený.

O čom je seriál Disenchantment?

Príbeh nás zaviedol do stredovekého kráľovstva Dreamland, v ktorom sme sa spoznali s alkoholičkou a zároveň mladou princeznou Bean. Na jej cestách ju sprevádza bojachtivý škriatok Elfo a jej osobný démon Luci. Spolu bojujú proti obrom, trollom, harpijám, škriatkom a ďalším nadprirodzeným príšerám!

V obsadení sa objavili známe i neznáme, no o nič menej talentované hlasy. Princeznú Bean stvárnila Abbi Jacobson, podobu Elfa dostal Nat Faxon a samotného Luciho nadaboval Eric André. Okrem hlavnej trojice sme sa dočkali aj mien ako John DiMaggioBilly WestMaurice LaMarcheTress MacNeilleDavid Herman a mnoho ďalších.

Nový teaser nám napovedá, že sa už o týždeň dočkáme plnohodnotného traileru. Disenchantment: Part 2 sa potom Netflix dostane už 20. septembra!

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -