Vianoce strávime v Paríži. Romantický hit Emily in Paris dostal dátum vydania, ale aj trailer

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Juchú! Moje romantické srdce jasá, toto oznámenie u mňa vyhralo prezentáciu TUDUM streamovacej služby Netflix. Každý má svoj „guilty pleasure“, tým mojim sú romantické komédie. Preto ma minulý rok neuveriteľne potešil seriál Emily in Paris, ktorý si uvedomuje svoju ľahkosť a jednoduchosť. Druhá séria Emily in Paris je na ceste, čo nám odhaľuje nižšie priložená ukážka. Môžeme sa tešiť, že tieto Vianoce strávime v Paríži. Exquis!

V jednoduchej premise sa mladučká Američanka Emily (Lily Collins) presťahuje do Paríža, aby nasledovala svoj sen vo francúzskej marketingovej spoločnosti Savior. Ale nie je všetko iba o bagetách a žabacích nôžkach. Svoju pozíciu influencerky na sociálnych sieťach si musí vydobyť. Medzitým sa zamotáva do milostného štvoruholníka medzi jej susedom a šéfkuchárom Gabrielom (Lucas Bravo), biznis partnerom Antoinom (William Abadie) a kamarátkou Camille (Camille Razat). Je to omnoho zamotanejšie, ako sa môže zdať.

Ukážka na druhú sériu Emily in Paris:

Emily a Gabriel sú na konci prvej série už skoro spolu, no stále sa nestihol rozísť s Camille. Zároveň je Emily stále zamotaná s pôvabným Antoinom. Jednoducho všetko, čo od poriadnej romantickej komédie očakávate. Rozuzliť to musí až očakávaná druhá séria, v okrem sa okrem Paríža vydáme do slnečného Saint-Tropez. A zatiaľ čo Emily bude pridávať selfíčka pri mori, my sa budeme drkotať v snehu. Emily in Paris sa totiž na malé obrazovky vráti 22. decembra 2021.

Okrem vyššie spomenutých postáv sa vráti aj Mindy (Ashley Park), či Sylvie (Philippine Leroy-Beaulieu). Druhá séria kvôli COVID-u odštartovala nakrúcanie v máji 2021 a dokončila v júli. Romantický seriál amerického spisovateľa Darrena Stara dokonca uspel na Zlatom glóbe a Emmy, kde získal nominácie. A my sa už nevieme dočkať návratu do Paríža. Tak zatiaľ, Au revoir!

Teší vás, že druhá séria Emily in Paris dorazí ešte tento rok? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -