Najštýlovejší romantický seriál je späť. Sleduj nový trailer na druhú sériu Emily in Paris plný lásky a chaosu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Coming in haute. Tohtoročné Vianoce strávime v Paríži. Druhá séria seriálu Emily in Paris dostala nový trailer plný romantických a dramatických momentov. Na streamovaciu službu Netflix dorazí 22. decembra, takže sledovať budeme s horúcim čajom, ozdobenými perníkmi a za vône vianočného stromčeka. Lily Collins je späť ako Emily, ktorá v novej ukážke popisuje svoj život v Paríži ako „chaotický, dramatický a komplikovaný“. Či už po pracovnej stránke, alebo tej milostnej…

Druhá séria Emily in Paris trailer:

V jednoduchej premise sa mladučká Američanka Emily (Lily Collins) presťahuje do Paríža, aby nasledovala svoj sen vo francúzskej marketingovej spoločnosti Savior. Ale nie je všetko iba o bagetách a žabacích nôžkach. Svoju pozíciu influencerky na sociálnych sieťach si musí vydobyť. Medzitým sa zamotáva do milostného štvoruholníka medzi jej susedom a šéfkuchárom Gabrielom (Lucas Bravo), biznis partnerom Antoinom (William Abadie) a kamarátkou Camille (Camille Razat). Je to omnoho zamotanejšie, ako sa môže zdať.

Emily a Gabriel sú na konci prvej série už skoro spolu, no stále sa nestihol rozísť s Camille. Susedia sa spolu síce vyspia, no Gabriel má na druhý deň odísť do Normandie začať nový život. V druhej sérii do života Emily dokonca prichádza úplne nový partner (Lucien Laviscount). Jednoducho všetko, čo od poriadnej romantickej komédie očakávate. V pokračovaní sa okrem Paríža vydáme aj do slnečného Saint-Tropez. A zatiaľ čo Emily bude pridávať selfíčka pri mori, my sa budeme drkotať v snehu.

Okrem vyššie spomenutých postáv sa vráti aj priateľka Mindy (Ashley Park), či šéfka Sylvie (Philippine Leroy-Beaulieu). Druhá séria kvôli COVID-u odštartovala nakrúcanie v máji 2021 a dokončila v júli. Romantický seriál amerického spisovateľa Darrena Stara dokonca uspel na Zlatom glóbe a Emmy, kde získal nominácie. A my sa už nevieme dočkať návratu do Paríža. Tak zatiaľ, Au revoir!

Druhá séria Emily in Paris
Zdroj: Netflix

Tiež sa neviete dočkať návratu Emily in Paris na malé obrazovky? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -