Rue je živá a zdravá. Euphoria sa vracia s trailerom a dátumom vydania očakávanej druhej série

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Seriál Euphoria sa vracia s trailerom a dátumom vydania, druhá séria dorazí už čoskoro. Oznámila tak minuloročná víťazka Emmy Zendaya, ktorá sa stala najmladšou držiteľkou tohto ocenenia v kategórii Najlepšia herečka v dramatickom seriáli. Euphoria v roku 2019 ovládla streamovacie služby spoločnosti HBO a vďaka svojím témam priateľstva, lásky, identity, sexu a drog sa stala veľmi populárna medzi mladými.

Premiéru na HBO sledovalo viac ako 5,5 miliónov divákov po celom svete a seriál uspel ako u divákov, tak u kritikov. Ďalšie dve ocenenia Emmy vyhral seriál za make-up a hudobnú skladbu ‚All For Us‘ od speváka a skladateľa Labrinth. Najviac zarezonoval skvelý herecký výkon Zendaye, ktorá stvárňuje závislú tínedžerku Rue. Príbeh sa zameriava na jej vzťah s priateľkou Jules (Hunter Schafer). Na konci prvej série sa dvojica rozišla a Rue si prešla ďalším drogovým relapsom.

Druhá séria Euphoria trailer:

Preto radi vidíme, že v ukážke na druhú sériu je Rue živá a zdravá. Dokonca tancuje po dome na skladbu ‚Call Me Irresponsible‘ od Franka Sinatru. Vidíme prestrihy na jej kamarátov a spolužiakov, ktorých herci sa vrátia do svojich úloh. Ukážu sa Angus Cloud, Jacob Elordi, Algee Smith, Sydney Sweeney, Alexa Demie, Barbie Ferreira, Maude Apatow, Javon Walton, Austin Abrams a Nika King. Dokonca vidíme aj nové charaktery, ktoré stvárnia Dominic Fike, Minka Kelly a Demetrius “Lil Meech” Flenory Jr.

Medzi prvou a druhou sériou sme sa dočkali aj dvoch špeciálnych vianočných epizód, ktoré vyšli pred rokom. Plnohodnotné pokračovanie však uvidíme už čoskoro. Druhá séria seriálu Euphoria na sa obrazovky služieb HBO GO a HBO Max vráti už 9. januára 2022. Vychádzať bude na týždennej báze. Seriál má na starosti Sam Levinson (Malcolm & Marie), ktorý adaptuje izraelský originál, o čom množstvo divákov ani nevie. Medzi početnými výkonnými producentmi sa nachádza aj raper Drake.

Tešíte sa na návrat do chaotického sveta amerických tínedžerov plného sexu a drog? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: variety.com, digitalspy.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -