Seriál Haunting of Hill House od Netflixu sa vráti v druhej sérii s novým príbehom!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Určite sa zhodneme na tom, že minuloročný október patril Netflixu. Práve v čase Halloweenu priniesli hororový seriál The Haunting of Hill House, ktorý ihneď pobláznil celý internet. Predsa len, neexistuje až toľko veľa kvalitných strašidelných seriálov. Pokiaľ ste tomuto titulu ešte nestihli dať šancu, určite si prečítajte našu recenziu.

No a pokiaľ ste si ho pozrieť už stihli, určite vás poteší dnešná novinka! Pred troma mesiacmi sme vám prostredníctvom článku dali vedieť, že sa možno dočkáme druhej série. Už vtedy sme sa však dozvedeli, že nemáme čakať priame pokračovanie, ktoré by nadväzovalo na príbeh rodiny Crainovcov.

The Haunting of Bly Manor
Zdroj: collider.com

Druhá séria Haunting of Hill House je na ceste!

Plán tvorcov znel tak, že by sme sa dočkali úplne rozdielneho príbehu s novými postavami. Vznikla by tak hororová antologická séria, ktorá by sa odohrávala vo svete Hill House. Tieto informácie boli dnes potvrdené a my sa tak naozaj dočkáme druhej série!

Tá bude niesť názov The Haunting of Bly Manor a zavedie nás na nové lokácie s rozdielnym hereckým obsadením. Stále sa však bude zameriavať na nadprirodzené aktivity v rozľahlom starom dome. Zatiaľ čo bola prvá séria založená na literárnom diele od Shirley Jackson, tá druhá bude adaptáciou novely od Henryho Jamesa s názvom The Turn of the Screw.

druhá séria seriálu haunting of hill house
Zdroj: wallpapermaiden.com

Teda, toto dielo bude hlavnou inšpiráciou druhej série. Tá sa však zameria aj na širšiu tvorbu spisovateľa Henryho Jamesa. Tvorca seriálu Mike Flanagan začne druhú sériu produkovať už tento rok a na Netflixe by sme sa jej mali dočkať už v roku 2020. Nový tím hereckého obsadenia zatiaľ nepoznáme a taktiež nevieme, či sa v druhej sérii ukáže aj niekto z prvej.

Pokiaľ si o tomto seriáli chcete prečítať viac, navštívte toto vlákno.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -