OdporúčameSeriály

Uvidíme niekedy druhú sériu Love, Death and Robots? Netflix v tom má jasno!

Pokiaľ ste ešte nedali šancu originálnemu Netflix seriálu Love, Death and Robots, teraz je ten správny čas to napraviť. Čaká na vás 18 krátkych filmov, pričom dĺžka žiadneho z nich nepresahuje 20 minút. Každý z príbehov je úplne odlišný a žiadne epizódy na seba nenaväzujú.

Aby toho nebolo málo, každá z nich má rozdielnu animáciu – niektoré sú vyslovene kreslené, zatiaľ čo iné sú fotorealistické. Jedna časť je dokonca hraná a objavili sa v nej herci Mary Elizabeth Winstead a Topher Grace. Je to originálne, šialené a celú sériu zhltnete na jedno posedenie. Je to naozaj ako kvalitná droga.

TIP na seriál: Love, Death + Robots | Udivujúce krátke animované príbehy

Zdroj: hifipublic.com

Love, Death and Robots dostane druhú sériu

Netflix sa dokonca hrá so samotným poradím častí, ktoré môže byť u rozdielnych divákov úplne iné. Aj to nasvedčuje tomu, že spolu epizódy vôbec nesúvisia. Každopádne, všetci fanúšikovia chcú vidieť viac. Či už sa dočkáme nálože ďalších častí, alebo či z tých najlepších príbehov urobia celé seriály. Je nám to úplne jedno.

Netflix tak naše prosby vyslyšal a dal zelenú druhej sérii! Zatiaľ však bohužiaľ netušíme, že koľkých častí sa tentokrát dočkáme a kedy ich vôbec uvidíme. Jedinou informáciou je, že nad všetkými epizódami bude dohliadať režisérka Jennifer Yuh Nelson, ktorá má na konte filmy ako Kung-fu Panda 2, Kung-fu Panda 3 a Tmavá myseľ.

Three Robots

Zdroj: jarock.pl

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Tak čo, už ste videli prvú sériu? Do komentárov nám môžete napísať, že ktorá časť sa vám páčila najviac!

Zdroj: theverge.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Seriály

  Finále desiatej série seriálu The Walking Dead sa kvôli koronavírusu oneskorí. Kedy ho uvidíme?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Seriály

  Nová mysteriózna séria z počiatkov Hollywoodu je na obzore

  FilmyOdporúčame

  Toto je kompletný kalendár filmových premiér, ktoré ešte uvidíme v roku 2020

  Pridaj komentár