Tentokrát bez cenzúry. Druhá séria Love, Death & Robots vypúšťa trailer plný sexu, krvi a nadávok

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Sex, krv a nadávky. Druhá séria Love, Death & Robots odhaľuje necenzurovaný trailer s hodnotením R. Antologický Netflix seriál od Davida Finchera a Tima Millera chystá návrat na obrazovky už o pár dní. Tentokrát nás čaká len osem šialených sci-fi epizód, avšak nebudeme o nič ukrátení. Oznámená bola aj LoveDeath & Robots Volume 3, ktorá v priebehu roku 2022 prinesie ďalších osem krátkych príbehov.

Druhá séria Love, Death & Robots s necenzurovaným trailerom

Druhá séria antologického seriálu bude opäť kombinovať ideály, estetiku a rozprávanie príbehov z dystopického aj utopického sci-fi a fantasy. Podobne ako prvá várka príbehov, aj táto predstaví príbehy o robotoch, vesmíre a budúcnosti. To všetko v dospelom prevedení plnom smrti a nahoty.

Love, Death & Robots Volume 2 dorazí na streamovaciu službu už tento piatok, 14. mája.

Tiež sa neviete dočkať ďalšej nálože nadpozemských príbehov, ktoré zhltnete za jeden večer? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -