REKLAMA

Kriminálny seriál Mindhunter k nám prichádza naspäť s novou sériou! Po veľkom úspechu prvej série si seriál na Rotten Tomatoes drží úžasné skóre, až 96%! Tento úspech pre nás však nie je vôbec žiadnym prekvapením, keďže seriál pochádza z dielne režiséra Davida Finchera (Fight Club, Alien 3), ktorý stojí taktiež za úspechom seriálu House of Cards. Netflix oficiálne potvrdil druhú sériu, stalo sa tak 30. novembra, keď oficiálny účet seriálu na Twitteri uverejnil krátky teaser s popisom „We need to talk to more subjects.

REKLAMA

Druhá séria Mindhunter je potvrdená!

O druhej sérii toho zatiaľ moc nevieme, no Fincher v rozhovore pre magazín Billboard odhalil, že druhá séria bude zameraná na skutočné udalosti z minulého storočia. Tie by sa mali odohrávať dva roky po prvej sérii. Taktiež nám prezradil, akým prípadom sa budú agenti Ford a Tench zaoberať v nadchádzajúcej sérii. Prípadom by mala byť séria únosov a vrážd 28 afroamerických detí z Atlanty, ktoré sa odohrávali v rokoch 1979-1981. Boli taktiež prezývané „Atlanta Child Murders“. V druhej sérii by sa mal taktiež objaviť už zosnulý Charles Manson, ktorý bol neraz spomenutý počas prvej série.

„Budúci rok sa budeme zameriavať na vraždy atlantských detí, takže budeme používať oveľa viac afro-americkej hudby, čo bude skvelé. Hudba sa bude vyvíjať. Našim cieľom je podporovať, čo sa deje so seriálom a aby sa seriál radikálne vyvíjal medzi sériami.“

Mindhunter druhá séria
Zdroj: cosmopolitan.com

Réžia ostáva záhadou!

Bohužiaľ zatiaľ nevieme, kedy k nám druhá séria dorazí. No podľa Fincherových slov by sme mali očakávať premiéru už koncom budúceho roka. Avšak nie je nám známe, ako veľmi sa bude Fincher podieľať na druhej sérii, nakoľko ho čaká réžia filmu World War Z, ktorého produkcia by mala začať budúci rok. Nám už len ostáva čakať a tešiť sa na pokračovanie.