Sabrina od Netflixu prichádza s trailerom a dátumom vydania druhej série!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ach Netflix, Netflix… Čo to s nami posledné dni robíš? Najprv nám pokazili náladu tým, že po troch sériach zrušili neuveriteľne úspešného Daredevila. O tom sa však viac dočítate na tomto odkaze. No a čo si pre nás pripravili včera? Našťastie nejde o ďalšiu smutnú novinku, práve naopak.

Seriál The Chilling Adventures of Sabrina, ktorý sa prvej série dočkal ešte len v októbri, dostane druhú sériu! Teda, tento fakt vieme už presne rok, kedy sme vám o Sabrine písali vôbec po prvýkrát s tým, že sa dočkáme hneď dvoch sérii spolu s 20 epizódami. Netflix teda tomuto seriálu veril ešte dávno predtým, ako sa vôbec dostal na obrazovky!

Druhá séria Sabriny od Netflixu

Nuž, spravili veľmi dobre, že objednali hneď dve série. Sabrina sa totižto stala veľkým hitom a prvého prídavku sa dokonca dočkáme už v decembri. Halloweenska sezóna je už síce za nami, no s príchodom snehu sa naša nálada mení na vianočnú. Uvedomuje si to aj samotný Netflix, ktorý nám už 14. decembra prinesie špeciálnu vianočnú epizódu s názvom A Midwinter’s Tale.

Potom si počkáme iba pár mesiacov a ihneď dostaneme veľkonočnú nálož vo forme druhej série! Prvý trailer odhalil, že ďalších 10 častí uvidíme už 5. apríla 2019. To je celkom krátky rozdiel medzi dvoma sériami, no nie?

Prvý trailer zároveň odhalil aj jej názov – Chilling Adventures of Sabrina: Part 2. Celkom jednoduché, no nič viac ani nepotrebujeme. Pokiaľ ste ešte nestihli pozrieť prvú sériu, nechceme vám nič prezrádzať. Je však jasné, že sa zo Sabriny stane poriadna gotička. „Odkedy na sebe nosíš čiernu? Snažíš sa byť „edgy“? Pýta sa Zelda Spellman svojej netere v prvom traileri. Každopádne, pozrite si ho sami. Druhú sériu totižto uvidíme už v apríli!

Páčila sa vám prvá séria Sabriny od Netflixu? Tešíte sa aj na tú druhú?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -