NETFLIXNovinkySeriály

Sabrina od Netflixu prichádza s trailerom a dátumom vydania druhej série!

Ach Netflix, Netflix… Čo to s nami posledné dni robíš? Najprv nám pokazili náladu tým, že po troch sériach zrušili neuveriteľne úspešného Daredevila. O tom sa však viac dočítate na tomto odkaze. No a čo si pre nás pripravili včera? Našťastie nejde o ďalšiu smutnú novinku, práve naopak.

Seriál The Chilling Adventures of Sabrina, ktorý sa prvej série dočkal ešte len v októbri, dostane druhú sériu! Teda, tento fakt vieme už presne rok, kedy sme vám o Sabrine písali vôbec po prvýkrát s tým, že sa dočkáme hneď dvoch sérii spolu s 20 epizódami. Netflix teda tomuto seriálu veril ešte dávno predtým, ako sa vôbec dostal na obrazovky!

Druhá séria Sabriny od Netflixu

Nuž, spravili veľmi dobre, že objednali hneď dve série. Sabrina sa totižto stala veľkým hitom a prvého prídavku sa dokonca dočkáme už v decembri. Halloweenska sezóna je už síce za nami, no s príchodom snehu sa naša nálada mení na vianočnú. Uvedomuje si to aj samotný Netflix, ktorý nám už 14. decembra prinesie špeciálnu vianočnú epizódu s názvom A Midwinter’s Tale.

Potom si počkáme iba pár mesiacov a ihneď dostaneme veľkonočnú nálož vo forme druhej série! Prvý trailer odhalil, že ďalších 10 častí uvidíme už 5. apríla 2019. To je celkom krátky rozdiel medzi dvoma sériami, no nie?

Prvý trailer zároveň odhalil aj jej názov – Chilling Adventures of Sabrina: Part 2. Celkom jednoduché, no nič viac ani nepotrebujeme. Pokiaľ ste ešte nestihli pozrieť prvú sériu, nechceme vám nič prezrádzať. Je však jasné, že sa zo Sabriny stane poriadna gotička. “Odkedy na sebe nosíš čiernu? Snažíš sa byť “edgy”? Pýta sa Zelda Spellman svojej netere v prvom traileri. Každopádne, pozrite si ho sami. Druhú sériu totižto uvidíme už v apríli!

Páčila sa vám prvá séria Sabriny od Netflixu? Tešíte sa aj na tú druhú?

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár