Vieme, kedy sa na obrazovky Netflixu vráti zabijak upírov Trevor Belmont! Druhá séria seriálu Castlevania je na ceste!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Rok 2017 bol pre streamovaciu službu Netflix veľmi podstatným. Priniesli nám plno výborných seriálov ako Mindhunter, 13 Reasons Why, DarkThe End of the F***ing World alebo pokračovania obľúbených sérii ako Stranger Things, Narcos alebo Black Mirror. Nestratili sa však ani animované počiny, medzi ktoré nepochybne patrí anime seriál Castlevania. Seriálová adaptácia kultovej hry si totižto našla fanúšikov nie len v milovníkoch anime, ale aj v tých, ktorí tento štýl nemajú radi. Prvá sezóna sa pýšila úžasnými štyrmi epizódami, ktoré divákom jednoducho nestačili. Samotná séria totižto pôsobila ako jedno dlhé intro, a všetci tak čakáme na poriadny rozbeh príbehu.

Castlevania recenzia
Zdroj: netflix.com

Druhá séria seriálu Castlevania je na ceste!

Fanúšikovia si tak kladú jasnú otázku – Kedy dostaneme druhú sériu? Nuž, tá bola potvrdená už v ten deň, kedy seriál vôbec vyšiel. Predvčerom sme však odpoveď na túto otázku konečne dostali! Prezradil ju Warren Ellis, scenárista seriálu na svojom Twitter profile. Druhá séria seriálu Castlevania bude na Netflixe dostupná už toto leto! Taktiež je potvrdené, že namiesto štyroch epizód ich dostaneme až osem. Netflix však túto novinku ešte neoznámil oficiálne, a tak zatiaľ nepoznáme presný dátum vydania. Prvej série sme sa ale dočkali začiatkom júla, a tak si myslíme, že podobne bude naplánovaná aj premiéra tej druhej.

Dúfame, že druhá séria bude úspešne pokračovať v trende tohto ambiciózneho seriálu. Nestáva sa predsa často, aby sme dostali kvalitnú adaptáciu hernej predlohy. Na návrat sarkastického zabijaka upírov Trevora Belmonta sa tak neuveriteľne tešíme. Samozrejme dúfame, že sa tentokrát príbeh rozbehne naplno a konečne uvidíme Draculu v jeho plnej kráse. Pokiaľ máte radi „anime“ počiny od Netflixu, určite dajte šancu aj sérii Neo Yokio. Netflix predsa vždy dobre vie, čo robí. Tak čo, tešíte sa na návrat Castlevanie?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -