Vyzerá to tak, že druhá séria seriálu Haunting of Hill House je na ceste!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Treba uznať, že Netflix totálne ovládol tohtoročný október so strašidelnou atmosférou. Priniesol nám tituly ako The Chilling Adventures of Sabrina, druhú sériu Castlevanie a čo hlavne, hororový seriál The Haunting of Hill House. Ten sa ihneď stal obrovským fenoménom a kladnou recenziou sme ho nešetrili ani my.

Predsa len, po naozaj dlhom čase sme si konečne užili kvalitný hororový seriál, pri ktorom vraj niektorí diváci aj odpadávali. Nuž, ani sa im nečudujeme, predsa takí skrytí duchovia v každej časti dokážu naozaj vystrašiť. No a kde sa teda zaseklo ohlásenie druhej série, keď seriál zožal takú popularitu? Nemusíte sa báť, všetko je na dobrej ceste!

the haunting of hill house recenzia
Zdroj: screenrant.com

Druhá séria seriálu Haunting of Hill House?

Pokiaľ ste ešte len teraz prekonali traumu z prvej série, máme pre vás zlé správy. Totižto, v nedávnom rozhovore naznačila herečka Carla Gugino, ktorá stvárnila postavu Olivie Crain, že režisér Mike Flanagan má niečo za lubom. Presnejšie by chcel vytvoriť sériu na štýl antológie!

„Mike Flanagan povedal, že by mal záujem o predstavu antológie, v ktorej by sa niektorí herci vrátili späť a hrali by rozličné postavy. Myslím si, že to cíti tak, že už kompletne rozpovedal príbeh rodiny Crainovcov. Pokiaľ by som však bola pozvaná a mala by som tú možnosť, naozaj rada by som ju využila, pretože s ním milujem spolupracovať.“

the haunting of hill house recenzia
Zdroj: imdb.com

Niečo na štýl American Horror Story?

Podľa jej slov teda nemáme čakať priame pokračovanie, ktoré by nadväzovalo na príbeh rodiny Crainovcov. Dočkali by sme rozdielneho príbehu s novými postavami, no niektorých hercov by sme poznali z prvej série. Na rovnakom princípe funguje aj seriál American Horror Story, takže nejde o úplne nezmyselný nápad.

Tieto slová podporil aj herec Micheil Huisman, ktorý si strihol úlohu Stevena Craina. Ten potvrdil, že sa o druhej sérii rozprávali už počas natáčania tej prvej. Spomínali to, že by mohli vytvoriť druhú sériu, ktorá by sa stále odohrávala vo svete Hill House. Dokonca si dokáže predstaviť, že by Flanagan natočil spin-off. Jednoducho natočiť antologickú sériu, ktorú by zobrali do úplne rozličných smerov.

Tak čo, radi by ste si pozreli sériu na štýl American Horror Story, no tentokrát zo sveta Hill House? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: ladbible.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -