Tvorca netflixového seriálu ‘The End of the F***ing World‘ chce vidieť druhú sériu rovnako, ako aj vy!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Určite ste si stihli všimnúť, že posledné dni zažíva seriál The End of the F***ing World od Netflixu neuveriteľný hype. Prvá séria tejto čiernej a bláznivej komédie si totižto na stránke Rotten Tomatoes vyslúžila neuveriteľných 96%, zatiaľ čo na IMDb svieti skóre 8,5/10. Zaujímavé taktiež je, akú veľkú moc má Netflix – Tento seriál je totižto už nejaký čas dostupný na britskej televízii All 4 od Channel 4. Tento veľký boom však séria zažila až po premiére na streamovacej platforme Netflix. Po veľkom prekvapení menom Dark tak prichádza od Netflixu ďalší skvelý seriál, ktorý milujú ako diváci, tak aj samotní kritici. Dočkáme sa však pokračovania tejto uletenej jazdy? 

Zdroj: morning24.world

Druhá séria seriálu The End of the F***ing World

Pokiaľ ste seriál už dopozerali, tak určite viete, že skončil naozaj otvorene. Tu prichádza jednoduchá otázka – Dočkáme sa druhej série? Na túto otázku však zatiaľ nepozná odpoveď ani samotný tvorca série, Jonathan Entwistle. On sám patrí medzi ľudí, ktorí by radi videli pokračovanie príbehu Jamesa a Alyssy. V rozhovore s portálom Entertainment Weekly prezradil, aký má prístup ku druhej sérii on:

„Hádam, že aj ja chcem vedieť, čo sa vlastne stane, však? Rovnako, ako to chce aj každý ostatní.“

On sám je toho názoru, že pokiaľ je tu nejaké pokračovanie príbehu, rád by ho priniesol. Myslí si, že postavy Jamesa a Alyssy sú naozaj úžasné a bolo by určite zaujímavé vidieť, čo sa stane ďalej. Toto rozhodnutie však nestojí iba na ňom.

Samotný predstaviteľ postavy Jamesa, herec Alex Lawther povedal, že druhá séria je určite možná. Na druhú stranu však prezradil, že seriál je založený na komiksovej sérii od Charlesa Forsmana, ktorá končí presne tam, kde skončil aj seriál samotný. The End of the F***ing World tak aktuálne nemá žiaden zdrojový materiál, čo však neznamená, že sa druhá séria konať nebude. Zatiaľ nám tak neostáva nič iné, ako čakať. Chceli by ste vidieť pokračovanie príbehu, alebo seriál skončil presne tam, kde mal?

PS: Pokiaľ sa o sérii chcete dozvedieť viac, určite klikajte na tento odkaz.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -