Druhá séria seriálu The End of the F***ing World je potvrdená! Čo si pre nás Netflix prichystá?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pokiaľ ste o tomto seriáli ešte nepočuli, tak pravdepodobne využívate internet zlým spôsobom. Začiatkom tohto roka sme si totižto preskákali ošiaľom s názvom The End of the F***ing World. Britský seriál si u kritikov vyslúžil naozaj úctyhodné čísla, no a diváci ho zbožňujú ešte viac. Na Rotten Tomatoes má predsa nádherné hodnotenie 98%, zatiaľ čo na IMDb svieti číslo 8,2/10. Pôvodne sa show nachádzala na britskej stanici All 4 od Channel 4, no celosvetový ošiaľ vypukol až po pridaní seriálu na Netflix. Prvá séria je naozaj krátka a my v redakcii sme ju zhltli ako jednohubku. Radíme vám, určite tak urobte aj vy.

Druhá séria seriálu The End of the F***ing World
Zdroj: helenspeyer.co.uk

Samotný koniec seriálu však divákov rozdelil na dva tábory – Jeden chce vidieť pokračovanie a druhý si myslí, že by seriál s takýmto koncom už pokračovať nemal. Ja sa osobne radím do tej druhej skupiny, no pokračovanie by som si aj tak pozrel. Väčším problém bolo to, že celý seriál je založený na komiksovej sérii od Charlesa Forsmana, ktorá končí presne tam, kde skončil aj seriál samotný. To logicky znamená, že neexistuje žiaden zdrojový materiál, z ktorého by sa mohlo čerpať pre druhú sériu. Tvorcovia by si museli domyslieť svoj vlastný príbeh, čo by nemuselo dopadnúť rovnako dobre, ako pri prvej sérii.

Druhá séria seriálu The End of the F***ing World je potvrdená!

Členovia prvého zmieneného táboru sa však môžu tešiť, seriál The End of the F***ing World bol predĺžený na druhú sériu! Netflix a Channel 4 sa na úkor veľkého úspechu nakoniec rozhodli, že do toho pôjdu. Výbornou novinkou pre fanúšikov je fakt, že sa vráti aj tvorca a scenárista prvej série, Charlie Covell. Otázkou však je, či sa tvorcovia pobijú s druhou sériou rovnako dobre, ako s tou prvou. Neskončil predsa seriál presne tak, kde mal? Nuž, to sa dozvieme až s príchodom ďalšej série.

O akýchkoľvek novinách ohľadom nej vás budeme ihneď informovať!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -