NETFLIXSeriályTrailery

Frank Castle má ešte nevyriadené účty. Druhá séria seriálu The Punisher bola potvrdená!

Prešiel ani nie mesiac po premiére prvej série, no Netflix a Marvel Entertainment už oznámili návrat Franka Castla pre druhú sériu. Dozvedeli sme sa o tom predvčerom, 12. 12., vďaka oficiálnemu Twitter účtu seriálu, ktorý vydal video s popisom “Time to reload.”. Ak sa Netflix/Marvel rozhodnú, že budú vydávať len 3 série ročne, tak druhú sezónu by sme mohli vidieť už v roku 2019. Avšak neuvidíme ju zrejme skôr, ako do leta alebo jesene budúceho roka. Bohužiaľ, najskôr dostaneme druhú sériu Iron Fista, ktorá by sa mala objaviť začiatkom roku 2019.

Druhá seriá seriálu The Punisher!

Zatiaľ nám nie je známe, o čom bude druhá séria. No keďže je Frankova cesta za pomstou ukončená, prichádza otázka, ktorým smerom sa 2. sezóna vydá. Je tu veľa možností, ktoré by autor Steve Lightfoot mohol použiť na základe komiksov. Povráva sa, že by sa mohlo jednať o postavu Jigsawa (Billy Russo) – záporáka, ktorý by mohol vzniknúť práve vďaka Frankovi. Avšak sú tu aj iné možnosti, možno sa autor rozhodne pre úplne nový koncept.

Po náročnej pomste voči tím, ktorí sú zodpovední za smrť jeho manželky a detí, Frank Castle (Jon Bernthal) odhaľuje sprisahanie, ktoré prechádza ďaleko hlbšie ako kriminálne podsvetie v New Yorku. Teraz známy v celom meste ako “The Punisher”, musí zistiť pravdu o nespravodlivosti, ktorá ovplyvňuje viac ako len jeho rodinu samotnú.

druhá seriá seriálu The Punisher

Zdroj: dayofthehuman.com

V obsadení seriálu môžeme vidieť hercov ako Jon Bernthal (The Walking Dead, Fury), Ebon Moss-Bachrach (Girls, The Lake House), Deborah Ann Woll (Marvel’s DaredevilTrue Blood), Ben Barnes (Westworld, The Chronicles of Narnia), Amber Rose Revah (Emerald City, Indian Summers), Michael Nathanson (The Knick, The Wolf of Wall Street), Jaime Ray Newman (Bates Motel), Jason R Moore (A Lonely Place for Dying), Daniel Webber (11.22.63) a Paul Schulze (Nurse Jackie).

Výkonnými producentmi a zároveň showrunnermi sú Steve Lightfoot (Hannibal), Jim Chory (Marvel’s Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage). Taktiež aj Jeph Loeb (Marvel’s Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage), ktorý je zároveň vedúcim televíznej sekcie Marvelu. Produkciu série má pod palcom Marvel Television v spolupráci s ABC Studios pre Netflix.

Ak ste ešte stále túto novú marvelácku sériu od Netflixu nevideli, tak by ste to mali ihneď napraviť. Aj napriek posledným sklamaniam, ktorými boli Iron Fist a The Defenders by ste mali dať seriálu The Punisher šancu. Dôkladný pohľad na PTSD (Posttraumatická stresová porucha), vojenskú službu, liečbu veteránov, ktorí sa vracajú z vojny a žoldnierov. Ale aj na tenkú hranicu medzi paranojou a naozajstným sprisahaním. Solídne vedľajšie postavy a absolútne úžasný výkon Jona Bernthala dodáva seriálu neuveriteľnú silu. Postava Franka Castla (The Punisher) je jednou z najlepších Bernthalových rolí, ktoré sme mohli doposiaľ vidieť.

punisher

Zdroj: nerd-feed.com

Spoznajte myseľ Punishera!

No ak ste už videli príbeh zničeného Punishera, ale chcete opäť navštíviť jeho svet alebo potrebujete nejaké vysvetlenie, tak je tento krátky pohľad do zákulisia stvorený práve pre Vás. Je krátkym zhrnutím celej série a slúži ako pripomienka pre tích, ktorí seriál ešte nevideli. Avšak doporučujeme pozrieť si celú sériu, predtým ako si pozriete toto krátke zhrnutie.

V tomto krátkom videu môžete nahliadnuť do zákulisia seriálu. Taktiež si môžete vypočuť ako herci a režisér vysvetľujú motívy jednotlivých hlavný postáv. Vidieť a počuť môžete hercov ako Jon Bernthal (Frank Castle), Ebon Moss-Bachrach (Micro), Ben Barnes (Billy Russo), Amber Rose Revah (Dinah Madani), ale aj jedného z výkonných producentov, Steevea Lightfoota.

About author

my life is a meme
  Related posts
  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  Pridaj komentár