Druhá séria Netflix seriálu The Umbrella Academy sa nám ukazuje v novom traileri

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Dysfunkčná rodina superhrdinov je späť!

V poslednom čase sa s filmami a seriálmi o superhrdinoch roztrhlo vrece. Okrem obľúbeného seriálu The Boys nám bol minulý rok predstavený aj seriál The Umbrella Academy, ktorý čaká druhá séria a pre ktorú vyšiel aj nový trailer. Seriál si našiel vo svete svojich fanúšikov, ktorý si ho zamilovali. Navnadil nás trailer na ďalšiu sériu?

The Umbrella Academy sa zameriava na netradičnú rodinu superhrdinov. V tejto rodine žije sedem detí, ktoré majú superschopnosti. V jeden deň sa totižto 43 ženám, ktoré neprejavovali žiadne znaky tehotenstva, narodili deti so superschopnosťami. Jeden starý boháč si však sedem z nich adoptoval a snažil sa z nich vychovať superhrdinov. Teda všetkých, až na Vanyu, ktorá zjavne nevykazovala žiadne superschopnosti.

TIP na seriál: The Umbrella Academy | Príbeh o neobyčajných deťoch
Zdroj. gameplay.cafe

Ako však deti rástli, postupne ich prestalo baviť hrať sa na hrdinov a všetci z akadémie odišli. Takto boli rozdelení niekoľko rokov, až kým ich nespojila nešťastná udalosť, ktorou bola smrť ich otca. Prvé stretnutie po rokoch však vyvolalo mnoho otázok nie len o príčine smrti ich otca. Súrodenci si na seba musia opäť zvyknúť a zistiť, čo to znamená byť jeden tím.

Druhá séria The Umbrella Academy má nový trailer

Keďže druhej série sa dočkáme už koncom mesiaca, bolo na čase, aby nám tvorcovia odhalili aj trailer. Nakoniec sme sa ho dočkali, a trailer nám ukázal, o čom bude ďalšia séria. Ak ste videli prvú sériu, tak si určite pamätáte, že tá skončila veľmi otvorene. Hlavní hrdinovia sa presunuli v čase, aby sa zachránili pred apokalypsou a zároveň aby na bezpečnom mieste (a čase) zistili, ako jej predísť a zastaviť ju.

V traileri môžeme vidieť, že súrodencom sa naozaj podarilo ísť do minulosti, avšak nezaobišlo sa to bez problémov. Súrodenci cestovali v čase do Dallasu do 60. rokov minulého storočia. Každého z nich však vyhodilo na inom mieste a v inom roku. Niektorí z nich tam tak strávili aj niekoľko rokov a začali žiť nové životy. Five sa tam objavil ako posledný a zistil, že ho to zas vyhodilo v čase pred (ďalšou) apokalypsou.

Five sa bude zrejme snažiť opäť spojiť svojich súrodencov v 60. rokoch, aby spolu zastavili apokalypsu. Trailer nám taktiež ukázal hrozbu, ktorej budú musieť čeliť, a tou sú 3 švédski zabijaci. Na chvíľu sme mohli zahliadnuť dokonca aj starého Hazela. Súrodencov teda podľa traileru bude čakať ťažká úloha, aby sa zas a znova pokúsili zachrániť svet pred akokalypsou. Podarí sa im to?

The Umbrella Academy druhá séria
Zdroj: denofgeek.com

Druhá séria nám podobne ako prvá prinesie 10 častí, pričom bude pravdepodobne každá trvať zhruba hodinu. Ako som už spomínal, pokračovania seriálu sa dočkám už koncom tohoto mesiaca, konkrétne 31. júla na Netflixe. Našťastie už nemusíme dlho čakať, a ak si to čakanie chcete skrátiť, stíhate si pozrieť prvú sériu ešte raz.

Videli ste prvú sériu tohoto seriálu? Plánujete ho pozerať aj naďalej? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -