Tvorca seriálu Squid Game potvrdil druhú sériu. Hlási aj návrat jednej z hlavných postáv

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Režisér a scenárista tohtoročného Netflix hitu Squid Game Hwang Dong-hyuk dnes pre tlačovú agentúru Associated Press potvrdil, že druhá séria je v procese plánovania. Podľa jeho slov je však stále príliš skoro na to, aby povedal, kedy odštartuje jej produkcia.

Bolo tu toľko nátlaku, taký dopyt a toľko lásky pre druhú sériu. Až mám skoro pocit, že nám nedávate na výber. Ale poviem vám, že druhá séria naozaj bude. Momentálne ju mám vo svojej hlave. Aktuálne som v procese plánovania. Ale myslím si, že je priskoro hovoriť, kedy a ako sa to stane,“ povedal Hwang.

Druhá séria Squid Game je v procese plánovania

Tvorca seriálu zároveň potvrdil, že hlavný protagonista prvej série Seong Gi-hun, ktorého stvárňuje Lee Jung-jae, sa vráti aj v druhej sérii. „Sľúbim vám to, že Gi-hun sa vráti. Urobí niečo pre svet,“ dodal stojac popri hercovi.

Kórejský hit zasiahol obrazovky Netflixu ešte len v septembri, a už sa stihol stať najpopulárnejším originálnym seriálom tejto streamovacej služby.

Zdroj: twitter.com/APEntertainment

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -