Je to potvrdené! Druhá séria Stranger Things bude ešte desivejšia ako prvá, vraví režisér

Nenechajte si ujsť

Najčítanejšie za 7 dní

Jedna z úspešných seriálových noviniek sa čoskoro vráti na naše televízne obrazovky. Reč je o seriáli Stranger Things od Netflixu, ktorý si svojou originalitou a dokonale premysleným napätím či dejom, získal miliónovú fanúšikovskú základňu. Či už seriál alebo umelecké dielo, všetko raz končí. Ale len preto aby mohla začať druhá séria, ktorá by mala byť podľa sľubov režiséra Shawna Levyho ešte desivejšia ako tá prvá. A to už je čo povedať.

Najzaujímavejšou vecou je mindfuck (prepáčte za slovné spojenie, ale lepšie to popísať nejde), ktorým poukazuje na to, že diváci druhej série budú sklamaní spôsobom, ktorý ich poteší. Môžme len bádať čo to môže znamenať a čakať na výsledok, ktorý nám druhá séria Stranger Things prinesie. A pozor, premiéra je každým dňom bližšie!

druhá sezóna stranger things
Zdroj: slashfilms.com

Kedy druhá séria Stranger Things uzrie svetlo sveta?

Nuž, akokoľvek paradoxne to znie, sľubovaný pocit „väčšieho strachu“ by mal prísť počas Helloweenu tohto roku. Či už to tak naozaj bude a nejakým zázrakom druhá séria predčí druhú, nevedno. Sklamaní však nebudeme (len spôsobom, ktorý nás poteší, vraj) a znova isto zažijeme ako vizuálny tak aj pocitový zážitok. Pre každý prípad sa však pripravte aj na to sklamanie, pretože jeden nikdy nevie kam prehnané reči režisérov môžu viesť. Teda, samozrejme, že to vieme, ale milosrdná lož je lepšia ako kruté klamstvo, že?

A ak ste predsa len svojim spôsobom človek, ktorý ma tie klamstvá rád, dočkáte sa. Vo filmovej tvorbe s dostatkom napätia a strachu predsa nejaké to klamstvo, či dve musí byť. V jednej veci však neklameme my, ani už spomínaný Shawn. Veľa ľudí mu vraj kladie otázku či Barb žije. Po tom, čo sa s ňou stalo v prvej sérii je to presne dávka optimizmu, ktorá prináša cukrovku, tak opatrne s ňou. To isté si myslí režisér a odkazuje ľuďom nech, sa pripravia na možné sklamanie očakávaní.

Čo myslíte? Bude druhá séria Stranger Things lepšia ako tá prvá?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -